Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. cichykoksik2207

Pytania nowego użytkownika/pytania przed zakupem

@Kubama1989 Tak właśnie powinno to działać.
  3. xperiagosc

Huawei P10 - Aktualizacje oprogramowania

A huawei tweaker? Można wywołać menu ukrywania aplikacji. Huawei P10 | Tapatalk
  4. S3V3N

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Chłopie jak nie rozumiesz ironii to nie moja wina. I nie cytuje się przedmówcy! Simple. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  5. Kubama1989

Kiedy wrzuce aplikacje do "uspienia", to znaczy, ze za kazdym razem, kiedy nie bede jej uzywal, to bedzie ona zmrozona? Zadnej aktywnosci w tle? Do momentu, az wlacze ja manualnie i wtedy moge normalnie korzystac?
  6. zboras1964

Automatyczna zmiana SMS na MMS

WhatsApp / Messenger / Viber, inne?
  7. @shade3 no to kicha.... Z tym nr IMEI to dziwne.... W samsungu wymieniają na czyste plecy, bez nabitego IMEI i obowiązkowo w karcie informacja o naprawie. Po grzyba zmieniać IMEI?
  8. Marcin

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Kody pobrane w dniach od poniedziałku do niedzieli aktywowane będą w czwartek w kolejnym tygodniu. Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  9. sukr

Huawei P30 Pro. Etui, case'y i covery.

Nie Ultra Hybrid nie jest równo z aparatem. Aparat jest osadzony w etui z obwodka więc nie ma problemu z położeniem telefonu na pleckach.
  10. Bezben

Czy ten liquid lub ultra hybrid wyrównaja się z aparatem? A lepiej folie czy szkło na przód? Tu widzę np taka ofertę https://allegro.pl/oferta/spigen-liquid-cr-etui-huawei-p30-pro-szklo-3mk-7934775194 To 3mk to dobra firma? I jak to się nakleja?
  11. sukr

Jest twardszy i dla mnie lepiej leży w dłoni. Dlaczego Spigen? Bo to sprawdzona marka, tak jak UAG czy Ringke.
  12. Gwozdek

Honor 10. Aktualizacje oprogramowania.

Czy jakiś inny użytkownik softu 216 potwierdzi?
  13. Seba_Roz

Emui 9.1 Beta - Dyskusja, pytania, problemy

Niestety anie na WiFi ani na danych komórkowych (Play) nie mam możliwości dołączenia do testów, bo projekt nie jest dostępny.
  14. Bezben

@sukr czym się różni od tego liquid? I dlaczego wszyscy te spigen polecaja? Ci maja lepszego niż inne? (pytam z ciekawości) te magnetic Jumper tył przód i ramki to badziewie?
  15. cichykoksik2207

Warto. Sprzedaż ikonke fortnite za ponad stówkę plus do tego masz ubezpieczenie ekranu na rok za 49zł. Promocja ważna chyba do 28.04,więc spiesz się dodana zawartość @Kubama1989 1. Nie da się,ale być może z czasem samo będzie się ustawiać jak Ty tego chcesz-teraz ściemniaj kiedy tego potrzebujesz a może ta jasność adaptacyjna to zapamięta. 2.To stanowczo za dużo.Albo jakaś apka drenuje Ci baterię albo zasieg sieci lte jest bardzo słaby U mnie sot to jakieś 4-5h przy słabym zasięgu gsm i około 6h przy dobrym. 3.Nie dostrzegłem,ale może moje oko nie jest tak bystre 4.ustawienia-wyświetlacz-tryb ekranu-żywy-ustawienia zaawansowane-tutaj ustawisz pod siebie 5.w zaawansowanych funkcjach możesz wyłączyć bixby
  16. mico11

Mam pytanie, czy któryś z wariantów S10 / S10e występuje w kolorze czarnym ? Ale czarnym - czarnym jak np S9 czarny, który jest bardzo czarny.
  17. lucano

Huawei P30. Kamera wideo - przykładowe nagrania i dyskusja.

W jakiej jakości? Powiem szczerze że słabo to wygląda Puszcza Niepołomicka?
  18. lamale7801

Wiem, używam tego od wielu miesięcy. Karta jest od dawna dodana, zrobilem reinstal apki mbanku, android pay, usunalem karte, dodalem karte i dalej nic. Terminal po prostu nie widzi telefonu dodana zawartość Moduł nfc działa, bo jak przykladam karte bankowa to nastepuje reakcja. Przykladam do terminala, cisza.. dodana zawartość Od sasa do lasa. Huawei twierdzi że to wina mbamku, mbank że google pay itd. Super
  19. miet55

MMS - "Nie można dołączyć plików."

@jeronimo, pomyliłem adres, zaraz raz jeszcze wyślę
  20. Spasticink

Co wybrać po S9+?

może One Plus 7? Premiera już 14 maja.
  21. Dzisiaj
  22. Rafał Czapiewski

Huawei P20 Pro. Folie ochronne i szkła hartowane.

Czy folia clearplex, hama, jest dobra? Taką mają w Play jako usługa naklejania.
  23. Spasticink

Gdzie kupić pewnie i korzystnie

Mój egzemplarz jest produkcji Listopad 2018 i soft też jakoś z tego okresu. Był na 8.0 Oreo ale nie sprawdziłem daty ostatniej aktualizacji. Po konfiguracji ruszyły poprawki bezpieczeństwa właśnie z Listopada, potem z Grudnia 2018. Kolejną aktualizacją był Pie 9.0 którą wyłączyłem i zostanę sobie na Oreo z poprawkami z grudnia 2018 aby nie psuć sobie np. funkcji Pro w kamerze apratu.
  24. Na razie jest git. Wgrałem modem a potem wersje 6.3 i żadnych problemów. Jakie zmiany zostały w 6.3 wprowadzone do AoD?
  25. jeronimo

Jak chcesz dodac karte do platnosci zblizeniowej Mbank to podczas konfigurowania powinno ci wyswietlić opcje płatność Mbank oraz nizej płatnosc google Pay i wtedy zaznaczasz google pay i dalej przeprowadzasz ustawnienia. Wszystkie te ustawienia robisz przy włączonej opcji NFC.
  26. Mati8686x

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Witam rowniez waham nad s10 ale nie chce czegos co trzyma krocej od s7 flat.. A wzgledem s10e ktory trzyma lepiej?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się