Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. antekajtek

Mi A2 - aktualizacja oprogramowania, informacje

Błąd marcowej aktualizacji oznaczy że po ściągnięciu bez problemu,po instalacji i naciśnięciu restart telefon się nie uruchamia dopiero podłączenie do ładowarki go uruchamia i wyskakuje komunikat o nieudanej aktualizacji.Nie chce być obcesowy ale darujmy sobie rady wymienione przez Ciebie bo nie jestem laikiem niejednego smarta rootowałem i stawiałem andka na nowo przez adb i fastboota niestety w tym modelu mam problem.Nie ogarniam w ogóle xiaomi to mój pierwszy smart tej marki i chyba popełniłem duży błąd oddając córce moto one (robił gorsze zdjęcia i słabo z muzą na słuchawkach).Serwis i wsparcie xiaomi w naszym kraju to dno i dwa metry mułu żadnego wsparcia odnośnie wgrania systemu na nowo(chcą żeby wysłać słuchawkę do serwisu i to gdzie?w Czechach bo numer imei im wskazuje taką regionalizację serwisową a telefon kupiony w media .... w Polsce),wszelkie obrazy z forum xda mi flash nie odnajduje pliku albo ja coś źle robię-najwidoczniej moja wina bo chyba nie potrafię czytać ze zrozumieniem.Smarta kupiłem tydzień temu i chyba zostaje go pogonić ze stratą i wyleczyć się z chińskiej myśli technologicznej,szkoda bo pasuje mi z wyglądu a wyleczylem się dawno z kupowania flagowców za parę tysi więc i cenowo była to kusząca propozycja. Pozdrawiam i liczę na pomoc forumowiczów którzy z marką xiaomi są bardziej obeznani.
  3. meagol

Problem z aktualizacją oprogramowania

Może ręczna aktualizacja pomoże prze lg update Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  4. dariod7

Huawei P30. Opinie i wrażenia.

mi nie klatkuje, obstawiam że może to wina łącza ???
  5. ochkarol

Samsung s9 - Pojawiajace się reklamy na całym ekranie .

Gdzie kupiłeś telefon? Masz na niego gwarancję?
  6. meagol

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Myślę że to celowy ruch LG my po świętach powinniśmy dostać odrazu androida 9 Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  7. Marcin

Premia 500 PLN a zakup telefonu z zagranicy.

Nieprawidłowy imei Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
  8. Honor Honor

Honor note 10 kiedy android 9

Witam Czy wie ktoś może kiedy wyjdzie android 9 na honor note 10. Firmware Finder znajduje mi oprogramowanie Oprogramowanie zatwierdzone do instalacji modeli:RVL-AL09 9.0.0.186(C00E84R1P11) ale podczas aktualizacji z karty po wrzucenie w folder dload odrazu wywala upload failed. Pozdrawiam
  9. aresza20

OxygenOS 9.0 stable

Nie popisali się w najnowszym stable poprawki na marzec haha Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
  10. dariod7

Huawei P30. Folie ochronne i szkła hartowane.

używałęm kiedyś na iPhonie było bardzo dobre, jedyny minus bardzo wrażliwe na uderzenia, natomiast super warstwa oleofobowa, dużo cieńsze od szkieł 0,3 mm.... polecam !
  11. Huawei P30 Pro świetnie sprzedaje się w Polsce. Oczywiście nie tylko w naszym kraju Chińczycy mają powód, aby świętować i zbliżać się do fotela lidera mobilnego rynku. Producent uważa, że jeszcze w tym roku uda mu się wyprzedzić Apple i Samsunga. Jednak dla konsumenta to są tylko liczby. Ich interesuje jedynie fakt, czy dany model będzie […] Artykuł Czy Huawei P30 Pro jest wytrzymały? Przekonajmy się pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  12. Baron Rafau

Samsung S10E Podforum

Utworzono: https://forum.android.com.pl/forum/2605-samsung-galaxy-s10e/
  13. Oppo to firma, która nie ma zamiaru podążać ścieżkami wyznaczanymi przez konkurencję, wydeptanymi przez setki różnorakich producentów. Chińczycy od zawsze chcieli wyznaczać własne szlaki i pokazywać klientom, że można do wielu kwestii podejść inaczej, w oryginalny sposób. Czy gorszy? Czy lepszy? To właśnie mają ocenić odbiorcy. Najnowsza propozycja firmy jest tego idealnym przykładem. Oczywiście własne […] Artykuł Szykujcie grube portfele — europejska cena Oppo Reno w Sieci pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  14. gawrix01

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Podejrzewam że mają problem z serwerami. U mnie to samo. Aplikacja Beta też miała problem z połączeniem z serwerem Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. seb84

Huawei P30 Pro. Pytania do posiadaczy.

Asystent Google działa bez problemu. Mogę go wywołać komenda , która wcześniej musisz ustawić lub naciskając boczny przycisk power. Na czym polega problem braku możliwości odtworzenia filmu na tv ? Nie znajduje Ci w ogóle tv ? Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  16. Witam. Czy oryginalną ładowarkę można zastosować do urządzeń nie mających funkcji szybkiego ładowania?
  17. Jokerroo

Ochrona na ekran.

Cześć, nie znalazlem info. Na forum jak w internecie więc moze Wy cos poradzicie. Zasanawiam sie nad szklem do mojej s8+, ale posiadam case UAG, dlatego moje pytanie jest następujące: czy mozecie polecic pasujące szklo na ów telefon?
  18. @halfi Oficjalnie jest ale nie w PL
  19. Dominik Waligóra

S8 czy LG G7?

Witam! Chciałbym zmienić telefon i gdy przenalizowalem swój budżet i zapotrzebowanie wyszło, że będę wybierać spośród S8 i G7. Ja sam użytkuje A5 2017 także na pewno poczuje różnicę. Jestem osobą która dosyć sporo czasu spędza na social mediach: instagram, fb, snap. Sporo czasu poświęcam również na netflixa i robieniu zdjęć dobrej jakości. Muzyka każdego dnia na słuchawkach jakieś 30 minut, cenie sobie również wysoka jakość muzyki. Potrafiłby ktoś doradzić co w tej sytuacji będzie lepszym wyborem? Chciałbym użytkować telefon przez jakieś 2 lata i tutaj przemawia do mnie G7 który jest po prostu nowszy ale chciałbym poznać wasze zdanie.
  20. maciej09

Aktualizacje oprogramowania.

Mi się w tle pobrało [emoji54] Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  21. bialyshakur

Beta testy Androida 9.0 i EMUI 9 dla Huawei P20 Lite.

Niestety nie działa
  22. Dużo niewiadomych krąży wokół tegorocznych premier OnePlusa. Firma ma zamiar zdecydowanie rozszerzyć swoje portfolio, bo jednocześnie ma zostać zaprezentowanych o 200% więcej modeli niż zazwyczaj. Otóż nie czekamy tylko na OnePlus 7, ale też na OnePlus 7 Pro i model z 5G. Jednak o tym fani firmy powinni doskonale wiedzieć. Poznaliśmy już prawdopodobny termin konferencji, […] Artykuł Zaczyna się! OnePlus już szykuje się do premiery serii OnePlus 7 pochodzi z serwisu Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.
  23. Gwozdek

Honor 10 - pytania do posiadaczy.

Dla nieoficjalnej zmiany romu w Huawei/Honor podstawą jest odblokowanie bootloadera. Bez tego nic nie ruszysz.
  24. Lambada10

Aktualizacje oprogramowania.

Ma ktoś 341 bo u mnie długo nie ma. Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
  25. Dominik Waligóra

Samsung S8 czy LG G7?

Witam! Chciałbym zmienić telefon i gdy przenalizowalem swój budżet i zapotrzebowanie wyszło, że będę wybierać spośród S8 i G7. Ja sam użytkuje A5 2017 także na pewno poczuje różnicę. Jestem osobą która dosyć sporo czasu spędza na social mediach: instagram, fb, snap. Sporo czasu poświęcam również na netflixa i robieniu zdjęć dobrej jakości. Muzyka każdego dnia na słuchawkach jakieś 30 minut, cenie sobie również wysoka jakość muzyki. Potrafiłby ktoś doradzić co w tej sytuacji będzie lepszym wyborem? Chciałbym użytkować telefon przez jakieś 2 lata i tutaj przemawia do mnie G7 który jest po prostu nowszy ale chciałbym poznać wasze zdanie.
  26. xPatrykPlayX

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Hmm, dziwna sytuacja ma miejsce u mnie przez 3 dni wstecz aktualizacja w FF była zatwierdzona do instalacji.. Po czym dzisiaj nagle nie jest.. Wie ktoś czemu tak się stało?
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się