Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Z ostatniej godziny
  2. steefl

Huawei P30. Pytania do posiadaczy.

Na to wychodzi, że jesteśmy w tym miejscu do którego słońce nie dochodzi...
  3. Zapytam może tutaj, czy jest możliwość zakupu ładowarki, która ładowałaby szybciej niż standardowa (ta z zestawu) ? Pytam, bo po przesiadce z p20pro naprawdę widzę sporą różnicę w czasie ładowania... Jeżeli nie ma takiej opcji, to będę musiał się przyzwyczaić
  4. Mirales

No jeśli będziemy mieć tylko dostęp do play store, Yt, i Gmaila to ja dziękuję.W takim razie czy to będzie podstawa do rozwiązania umowy z operatorami gdzie był brany telefon? Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
  5. Norghul

Huawei Mate 20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

Heh, Huawei to totalny cyrk z aktualizacjami. Jak pisałem posiadam dwa egzemplarze. Niebieski dostał małą aktualizację OTA do 239, a Twilight musiałem aktualizować sposobem "Pobierz ostatni pełny pakiet" i dostał .238. Nie mam pojęcia czym to jest w ogóle spowodowane. Oba z wolnej dystrybucji, oba działają w sieci Orange. W dodatku Niebieski dostał pakiet operatora Orange z niewiadomych przyczyn... Jednak dochodzę do wniosku, że próba wymuszania aktualizacji nie ma sensu. Zaktualizować się raczej muszą, a nie dostajemy paczek z opóźnieniem tylko wsio na raz. Pominięto pośrednie paczki i od razu wrzucono najnowsze. Co prawda mamy kwietniowe, ale wolę jednak paczki po jakichś testach w boju niż ładowanie wszystkiego na żywioł.
  6. chudeusz09

Czytajcie uważnie... Coś więcej niż nagłówki
  7. steefl

Miejmy nadzieję, że modele które już są na rynku ominą te sankcje, albo rozwiążą ten spór w jakiś mniej inwazyjny sposób. Nie chciałbym, żeby się okazało, że wydanie 3 tysięcy poszło w błoto.
  8. Tusken

Promocja na smatrfony w x-kom

Chyba dopiero co ruszyła, jest kilka nieźle przecenionych modeli: https://promocje.x-kom.pl/tydzien-smartfonow
  9. topoll

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

Rząd USA decyduje tak, jak jest lepiej dla firm USA. Vide wyrok sądowy nakazujący zapłatę przez Apple na rzecz Samsunga - anulowany przez prezydenta Obamę.
  10. Mirales

No wlasnie
  11. Alucard667

Honor Play. Aktualizacje oprogramowania.

I co, koniec Huawei ? Ameryka nas odcina
  12. xfrost

Huawei P30 Pro. Aktualizacje oprogramowania - dyskusja ogólna.

Chyba nie ma co się zastanawiać zaraz info rozleje się po necie
  13. cincin27

Samsung Galaxy A50 - Pierwsze wrażenia, pytania do posiadaczy

@Nitomen Nie będzie. W Polsce dostępny jest wariant z 4GB RAM, ale za to posiada NFC.
  14. lucano

Teraz w ogóle kupno lub przesiadka na Huaweia to jakieś tam ryzyko gdy google zawiesza współpracę z Huaweiem.
  15. bartek1234

Aktualizacje oprogramowania (stock) - dyskusja

Po tym jak dodali bardzo zwolnione tempo do s8 i note8 nie bylbym taki pewny
  16. rakers

Google zawiesza współpracę z Huawei.

Nie sądzę. Huawei to sprzęt, urządzenia sieciowe, infrastruktura sieciowa. Inne firmy to tylko urządzenia końcowe.
  17. Dzisiaj
  18. mirku

Aż nie chce mi się w to wierzyć .... To byłby koniec H.
  19. servisman

LG V40 ThinQ - Wrażenia po premierze, informacje - dyskusja.

@djremo faktura bez vat bo wystawiana jest w UE a nie w Polsce a dokładnie w UK. Wcześniej kupiłem od nich V30 i normalnie wysyłałem do serwisu na Marynarska kurierem i naprawili bez żadnych problemów. Rodzaj gwarancji: producenta/dystrybutora więc możesz wysłać do serwisu Lg lub do Bestceny.
  20. lukasamd

Bateria - dyskusja ogólna i statystyki

Już go raz czyściłem i pomogło na może kilka dni. Boli tutaj fakt, że nie ma się kontroli nad systemem tak jak w np. OP 5T, bo jest o wiele więcej śmieci od Samsunga. Póki co wyłaczam jego paczki tym disablerem, podmieniłem też launchera na Novę i będę obserwował. Wątpię aby to było coś typowo Androidowego (tzn. Google), prędzej śmieci Samsunga.
  21. garyfisherka

ja tez się nad tym zastanawiam... i to dość intensywnie.
  22. Lone_Wolf

Huawei P20 Pro. Aktualizacje oprogramowania.

https://www.androidauthority.com/huawei-loses-access-to-google-android-987873/fbclid=IwAR1hbsTNmwkyvzWxHg6y2XceFPMrWUIzcfrbbqFLnmB56AeVv68YoY51bls https://www.reuters.com/article/us-huawei-tech-alphabet-exclusive/exclusive-google-suspends-some-business-with-huawei-after-trump-blacklist-source-idUSKCN1SP0NB Huawei częściowo straciło dostęp do Androida. Nie będzie miało dostępu do poprawek bezpieczeństwa i wyższych wersji systemu w obecnych telefonach, a w nowych nawet do usług Google takich jak Sklep Play. Mogą korzystać z otwartoźródłowcyh części Androida, ale z niczego od Google i innych amerykańskich firm. Takie życie.
  23. vardo1

zastanawiam sie czy nie sprzedać https://android.com.pl/news/219543-huawei-google-koniec-wspolpracy-sklep-play-aktualizacje/
  24. misiuu21

OnePlus 7 Pro - wrażenia posiadaczy

@ImageX7 Weź nie panikuj i bzdur nie gadaj. Zgadzam się z wypowiedzią Pipolinio! Huawei złapali niby na szpiegowaniu i jego co najwyżej zablokują. A po pierwsze to nie miejsce na takie dyskusje.
  25. 2% baterii. Się dowiedziałem... Ja nigdzie nie moczyłem i tak to mam dodana zawartość Biorę go na kuchenkę. Przypale go troche dodana zawartość I 3 minuty później.... (ciach) Haha działa bez problemu. Ładuje, odczepiam, wczepiam. (ciach) na gorącym się szybciej piszę zapalniczką bezpieczniej, ale nad gazem powachlować wolno, tez mu przejdzie. Ja na basenie nie byłem, możliwe że od potu. Pozdrawiam tych co go nieśli do serwisu. Na marginesie to on się nie pali. Wyświetlacz mi koloru tęczy nabrał na chwile. Do pieca go z tym błędem
  26. OnePlus 7 Pro 12GB 256GB korzysta z 6,67-calowego wyświetlacza Fluid AMOLED, który jest pierwszym na świecie wyświetlaczem AMOLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz, zapewnia niezrównaną płynność i przejrzystość. Uchwyć życie w zupełnie nowy sposób za pomocą głównego aparatu 48MP, który jest głównym obiektywem aparatu o najwyższej rozdzielczości w telefonie OnePlus. Dzięki akumulatorowi o pojemności 4000 mAh możesz łatwo zasilać cały dzień i więcej, a technologia Warp Charge sprawia, że OnePlus 7 Pro jest gotowy do pracy w zaledwie 20 minut. Doświadcz prawdziwej prędkości dzięki pamięci RAM do 12 GB, platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon 855 i pamięci masowej do 256 GB. Główne parametry: Wyświetlacz: ekran 6,67 cala Fluid AMOLED, częstotliwość odświeżania 90 Hz, rozdzielczość 3120 × 1440 pikseli, współczynnik proporcji 19,5: 9 Procesor: Qualcomm Snapdragon 855, 2,84 GHz, Octa Core GPU: Adreno 640 System operacyjny: OxygenOS oparty na Androidzie 9 Pamięć: 12 GB RAM + 256 GB ROM Kamera: tylne kamery 48.0MP + 16.0MP + 8.0MP i przedni aparat 16.0MP Opcje odblokowania: odcisk palca na ekranie, odblokowanie twarzy WiFi: 802.11a / b / g / n / ac, 2.4G / 5G Bluetooth: 5.0 NFC: włączony NFC Gniazdo karty SIM: podwójna karta SIM, podwójny tryb gotowości Pojemność baterii: 4000 mAh Quick Charge: Warp Charge 30 szybkie ładowanie (5 V / 6 A) Uzyskaj 6% zniżki na ten OnePlus 7 Pro z kodem kuponu „GV6OFF”: https://gearvita.com/oneplus-7-pro-4g-smartphone-12gb-256gb.html Inne dwie wersje dla opcji: OnePlus 7 Pro 6GB 128GB: https://gearvita.com/oneplus-7-pro-4g-smartphone-6gb-128gb.html OnePlus 7 Pro 8GB 256GB: https://gearvita.com/oneplus-7-pro-4g-smartphone-8gb-ram-256gb.html
  27. piotr.preuss

Huawei Mate 20 Lite. Aktualizacje oprogramowania.

Aktualizacja to mały pikuś. Mnie martwi brak dostępu do sklepu. [emoji43] Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
  • Biuletyn

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi nowościami i informacjami?

Zapisz się