Skocz do zawartości
Skoczek135

Pare problemow (bateria, szybkosc, jack)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pare problemow z moim kamieniem przez co mam chec go zmienic.

1. Bateria.

Na kazdym sofcie mam problem z bateria od 7 trzyma mi do 16-17 ;/ Teraz jestem na czystym 2.38.1 i to samo. Procek podkrecony do 1,1 ghz, wyswietlacz na minimalny, Wifi caly czas wlaczone, synchro tez, gps wylaczony, bluetooth tez. Jak mu odetne wifi i synchronizacje to po co mi taki telefon multimedialny?

2. szybkosc

Czesto jest tak ze na poczatku telefon szybki starsznie jest. Lecz po 2 tyg juz telefon strasznie sie robi mulowaty. nie wiem czy to moja wyopbraznia czy jak ale tak mi sie wydaje.

3. Jack

No telefon caly czas trzeszczy na sluchawkach. Przestaje je widziec. W ogole masakra i jest coraz gorzej. W ogole nie moge chodzic i sluchac muzyki bo co chwile rozlacza mnei ;(

Poradzcie cos zebym nie wymineil telefonu na SGS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Co do tego taktowania może przesadziłeś z napięciem ustaw 1000MHz/56vsel

Jeżeli zmiana taktowania nie przyniesie żadnych korzyści to ja bym wgrał jeszcze raz soft oczywiście wszystko wywalić i nie przywracać aplikacji tylko wgrać je na nowo i może wgrać wersje SHOLS_U2_02.36.0

to praktycznie to samo co SHOLS_U2_02.38.1 (to wersja dla Hiszpanii)

https://rsddownload.motorola.com/download/SHOLS_U2_02.36.0_UCASHLSMR2EMEAB1B806D.0R_PDS003_USASHLS00RTEU_P046_A008_HWp2a_1FF.sbf.gz

2. Z biegiem czasu system się zawala aplikacjami jak i plikami które powstają przy ich aktywności dlatego system może zwalniać, windows po instalacji też działa ładnie szybko a potem traci trochę na werwie tak że w niewielkim stopniu to normalne zachowanie systemu.

3. Ostatni post http://forum.android.com.pl/f114/trzeszczenie-w-jacku-33246/

Edytowane przez InFeCtuS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi o baterie to nie wytrzymuje mi ani jednego dnia a producent zapewnia do 350h czuwania, niech by wytrzymała połowe z tego to git, ale niestety tu jest lipa, dodaje ze nie bawie sie tel. odbiore kilka normalnych rozmów śr. po 5 min, każda i nie daje rady przetrwac 24 godz??? wszystko mam praktycznie powyłaczane zadnych wi-fi itd. ogólnie lipa z baterią

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lew487

Moze masz slaby zasieg? Telefon zuzywa duzo pradu jak korzystasz z internetu po 3g

// wysłałem z milestone'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    irhabi
    Moze masz slaby zasieg? Telefon zuzywa duzo pradu jak korzystasz z internetu po 3g

// wysłałem z milestone'a

Dużo więcej energii zużywa WiFi. Rezygnowanie z 3g w tego typu telefonie mija się z celem.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi pomogło zmiana z AUTO GSM na ONLY GSM w opcjach telefonu [*#*#4636#*#*]:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    k.t
    Dużo więcej energii zużywa WiFi. Rezygnowanie z 3g w tego typu telefonie mija się z celem.

Z moich obserwacji wynika zupełnie coś odwrotnego. Jak korzystam z 3G/H to bateria znika w oczach, przy wifi nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi