Skocz do zawartości
MrZgaju

Czy potrzebny internet?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jutro się wybieram do salonu PLAY podpisać umowę (abonament max 50zł). I nie umiem się zdecydować czy wziąć 29 + 20zł za internet (750mb) czy 49 bez internetu. Dodam że w domu mam WiFi. Czy ten internet jest potrzebny do obsługi androida? Czy dużo tracę jeżeli nie będę miał dostępu do internetu non-stop ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    korro

Do zabawy wystarczy WiFi moim zdaniem. Ja mam i w pracy i w domu, to też trochę zmienia. Jeśli zajdzie potrzeba, zawsze możesz się połączyć za parę groszy i coś sprawdzić, wykonać. Generalnie dostęp do netu jest niezbędny, bez tego tracisz 80% wartości telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atlas1

Cześć spokojnie wifi wystarczy chyba że chcesz miec dostep do neta poza domem to najlepiej wykup pakiet internetowy ja mam 59zl bez internetu ,wifi w domu i to mi wystarcza a jak chce poza to moge wkazdej chwili wlaczyc sieckomórkowa w opcji wildfire i mam neta tyle ze wtedy place oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

android i ogolnie tego typu smartfon jest nastawiony na uzytkowanie internetu... oczywiscie mozesz nie uzywac ale szczerze uwazam to za troche upierdliwe.. a z tego co sie orientuje tez w play jest mozliwosc dokupywania pakietow... moze nad czyms takim sie zastanow... ja obecnie posiadam abonament za 109zl [w tym sa 2gb internetu ale jeszcze mi sie nie udalo zuzyc wiecej niz 1,5gb(czesto podlaczony tel dokomputera z dzieleniem neta) wiec jesli tak intensywnie nie mkozystasz to polecam jakis minimalny pakiet ok 100-200mb]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rados

Ja mam play 29 + 20 internet i jestem bardzo zadowolony. Minut mi starcza bo duzo nie dzwonie za to lubie posiedziec w necie a wifi w domu nie mam. 750 mb starcza az nadto na zabawe przez telefon. Jesli nie dzwonisz dluzej niz 120 min w miesiacu to sie nie zastanawiaj. Zwlaszcza ze minuty w play nie przechodza na kolejny miesiac. A telefon jest o wiele bardziej uzyteczny z netem wszedzie a nie tylko w domu.

Sent from my GT540 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość sprawdzenia ile mi zostało tego transferu z 750mb w czasie miesiąca ? żebym potem go nie przekroczył i mi rachunek nie przyszedł 2x taki jak powinien. czy idzie ograniczyć ilość pobieranych danych? dlaczego ten internet jest taki potrzebny? Bo jeżeli tylko dlatego żebym se wszedł na facebooka czy allegro to chyba wezmę bez internetu?

---------- Post dołączono o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

2 pytanie jeszcze. Czy mając dostęp do internetu z pakietu play online mogę korzystać z GG bez dodatkowych opłat za GG ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co do gadu to ja mogę ci powiedzieć ze jest na forum zamiennik gadu http://forum.android.com.pl/f34/gadu-gadu-laszlo-edit-8177/ który działa tak samo jak standardowe gadu ale jest bez żadnych abonamentów które trzeba płacić w oficjalnym

jedyny minus to nie obsługuje nr powyżej 17 milionów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mozesz sobie gg podlaczyc pod gtalk.. ja tak mam i dziala bardzo sprawnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeszcze raz ponawiam pytanie. do czego potrzebny jest ten internet ? wiem, że do pogody do czegoś jeszcze? (oprócz facebooka i przeglądania stron internetowych)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Zalezy jak bedziesz uzytkowac telefon :) Internet moze sie przydac do wielu aplikacji jak i do niektorych gierek jak chcemy pograc online. Mnie sie przydaje oprocz opery, tapatalka, aktualizacji pogody do google translate, zedge czy tez gierki w ktora lubie giercowac online Basket Ball.

W playu mozesz za pomoca kodu sprawdzic ile zostalo Ci jeszcze danych w ramach abonamentu. Osobiscie bralbym abonament z netem. Warto tez dodac, ze pakiet ktory dostajesz od playa mozesz wykorzystac tylko tam gdzie masz zasieg z nadajnikow playa, a z tym nie jest tak rozowo bo w wielu mniejszych miejscowosciach i czasem nawet w duzych miastach telefon przelacza sie na zasieg plusa i wtedy za dane pobierane placi sie oddzielnie (mozna zablokowac pobieranie danych w roamingu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi