Skocz do zawartości
ShammGod

Komunikat o zupełnym braku wolnej pamięci pomimo przeciwnego stanu rzeczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem sobie na promocji NFS Most Wanted w którego już grałem nie raz na swoim telefonie dzięki plikom *.apk i czasem też miałem taki komunikat, a czasem pobierało bez problemu dane. Pomimo że gra chce mieć 2gb wolnego to de fakto pobiera ok 0,5gb danych z tego co pamietam ale nie o to chodzi. Chodzi o to że pokazuje iż mam 0mb wolnej pamięci pomimo tego że mam 700mb wewnętrznej i 4gb na sd.

post-186450-14255723626064_thumb.jpg

Jest to bug aplikacji czy czego? I przy okazji to prosiłbym kogoś kto grę tą ma zainstalowaną aby podał mi ścieżkę do której pobiera gra dane abym sobie mógł bind directory podmienić.

Z góry dzięki.

post-186450-14255723625711_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakerc

Mam dokładnie taki sam problem, więc przyłączam się do prośby o odpowiedź.

Wiem tylko, że raczej czeka mnie rootowanie telefonu i zamiana internal<>external

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra z tego co pamiętam to ściąga się do katalogu Android/data/com.ea.games.nfs13_na dla wersji 1.0.28 albo com.ea.games.nfs13_row w 1.0.46 i wyższych.

Zajrzyj jeszcze tu http://forum.android.com.pl/f764/zamiana-sdcard-external_sd-244665/index40.html#post2421301 post #393

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem to wszystko, ciekawi mnie tylko dlaczego pokazuje 0mb. Co do zamiany to hula git do czasu az sie nie wysypie, z 4 razy soft reflashowalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iksik2

Też zanabyłem NFSa i również pokazywało 0. Nic to, poczytałem i wyszło że gra pobiera 500MB ale do instalacji potrzebuje 2GB. Szybka podmiana pamięci, tak żeby wewn pokazywało ponad 2GB wolnego i śmiga. To że masz 4 albo ileś tam GB na SD gry "nie interesuje" - sprawdza tylko pam wewn. A że pokazuje 0 - no cóż, ten typ tak ma :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale gdy podmienię pamięci to wtedy gra ściągnie pliki na sd więc gdy będę wracał do normalnego stanu rzeczy to nie będzie danych nadal w tym miejscu co trzeba i nadal będzie chciała pobierać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podmień pamięci na stałe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za radę, sam na to nie wpadłem :facepalm3:.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

skoro wpadles na to to dlaczego tego nie zrobisz? ja juz multum razy instalowalem softa od nowa i nie mialem jakos problemow z podmiana...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chodzi mi tutaj o to żebyście pomogli mi z instalacją tej gry tylko chcę się dowiedzieć czy to że pokazuje 0mb wolnego to bug czy ta aplikacja tak ma, wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi