Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

szamot
    Napisano (edytowane)

Historykon

To moja pierwsza aplikacja napisana na androida. Mam nadzieję, że okaże się dla kogoś przydatna. Jakby ktoś chciał przetestować i podzielić się swoją opinią o niej, również konstruktywną krytyką to będę wdzięczny.

Opis ze sklepu play:

Jesteś uczniem i przygotowujesz się do sprawdzianu z historii? Może jesteś studentem i tuż przed sesją jakaś data wyleciała Ci z głowy? Albo po prostu potrzebujesz informacji o jakimś wydarzeniu do krzyżówki?

Jeśli tak, ta aplikacja została stworzona dla Ciebie!

Historia Polski od chrztu w 966 roku do zakończenia II wojny światowej i konferencji w Jałcie, a w przyszłości również daty z czasów PRL i dzieje najnowsze.

Wszystko podane w przejrzystej formie: z obsługą aplikacji poradzi sobie nawet dziecko.

Do twojej dyspozycji cztery rozbudowane opcje wyszukiwania według:

- DATY

- NAZWY WYDARZENIA

- MIEJSCA

- UCZESTNIKÓW

Masz możliwość szybkiego skopiowania potrzebnych informacji i udostępnienia ich prosto z twojego smartphone lub tabletu.

Dodatkowe funkcje:

- Możliwość ograniczenia maksymalnej liczby wyszukanych wyników.

- Ustawienie przybliżenia w latach daty, którą chcemy wyszukać!

- Szybki dostęp do ostatnio wyszukiwanych wydarzeń - lista 10 ostatnio przeglądanych dat.

Dzięki tej aplikacji zdasz każdy sprawdzian z historii Polski, zaliczysz sesję, a rozwiązywanie krzyżówek stanie się dziecinnie proste.

Aplikacja działa w trybie offline - nie potrzebujesz połączenia z internetem, nie musisz się martwić o pakiety internetu połykające pieniądze z konta.

Baza danych jest zawsze dostępna na twoim telefonie. Zawiera ponad 250 najważniejszych wydarzeń z historii POLSKI!

Życzę satysfakcji z użytkowania aplikacji i liczę na pozytywne oceny. Miłej zabawy!

https://play.google.com/store/apps/details?id=data.org&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImRhdGEub3JnIl0

post-141269-1425572366114_thumb.png

post-141269-14255723670825_thumb.jpg

post-141269-14255723670986_thumb.jpg

post-141269-14255723670247_thumb.jpg

post-141269-14255723670536_thumb.jpg

Edytowane przez szamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Screen zamieszczony w poście nic nie mówi. Dołóż trochę screenów z aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iDaft

Bardzo przydatna, podoba mi się. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    senega

Na screenach wygląda na strasznie nieczytelną z powodu teł, dziwnej czcionki. Ciężko mi się to czyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szamot

Nad czcionką też się zastanawiałem, jednak po kilku konsultacjach otrzymałem opinię zwrotną, że taka nadaje klimat. Powinna przyciągnąć na początek, a potem już się używa automatycznie, kojarząc po ikonce, a nie czytając, choć pomyślę nad stworzeniem do wyboru alternatywnych zasobów. Jeśli chodzi o tło, to domyślam się, że chodzi o screen z listą. Z tym rzeczywiście jest problem, ponieważ to obsługuje jedną z najważniejszych funkcji aplikacji. Aktualnie czcionka jest zmieniona na czarną. Co do czytelności to aktywność, w której jest najwięcej tekstu umieściłem na bardziej czytelnym, mniej nadającym charakter tle:

post-141269-14255723694291_thumb.jpg

PS. Jakim cudem mogę mieć instalacji 1-5 (pomijam wiedzę o większej ilości instalacji) i 6 ocen?? ao.o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iDaft
    Jakim cudem mogę mieć instalacji 1-5 (pomijam wiedzę o większej ilości instalacji) i 6 ocen??

Ktoś nie zainstalował, a Ci ocenił. :)

Na screenach wygląda na strasznie nieczytelną z powodu teł, dziwnej czcionki. Ciężko mi się to czyta.

Ja także z początku tak myślałem, ale jednak tekst nie jest nieczytelny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szamot
    Napisano (edytowane)

warunkiem do oceny jest instalacja, więc to raczej nie możliwe, ale najpewniej to po prostu standardowe opóźnienia google

edit

dane się uaktualniły, po czasie.

W opisie w sklepie dodalem trochę więcej słów kluczowych. Zapraszam do pobierania

Edytowane przez szamot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi