Skocz do zawartości
czysty76

Strike X Stock S4.1 \ [15.05.2013] Strike X V1.0 [4.0.4\4.1]

Rekomendowane odpowiedzi

OcwiK

Hmmm... Zachwalalem ten rom, ale od dłuższego czasu mam problem z baterią. Mianowicie strasznie krótko trzyma. Za chiny ludowe nie zmienię romu bo go uwielbiam i siedzę na nim odkąd wyszedł ale muszę jakoś zrobić aby bateria tak szybko nie znikała. Mam T8 kernel. Niech sie ktoś wypowie. Pozdrawiam.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem się na ten rom na kilka dni z IceColdSandwitch, bo zewsząd był zachwalany, i muszę powiedzieć, że nie miałem raczej problemu z baterią, a przynajmniej nie większe problemy niż na wspomnianym ICS. Z reguły swobodnie bateria wytrzymywała jeden dzień dość intensywnego użytkowania, a jak mi się zdarzyło raz jeden dzień prawie nie używać telefonu, to na następny dzień dalej mogłem go używać praktycznie przez cały czas. Czyli w mojej ocenie - zupełnie przyzwoicie :).

Ale pomimo ogólnego zachwalania tego romu przez innych, wróciłem do ICS'a - dla mnie znacznie szybszy i lżejszy. No i widget "Ulubionych" nie wyprowadza mnie już z równowagi :).

Ten rom jest raczej dla tych co lubią Sense. A nie wszyscy lubią :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Andriu

Sporo czasu spędziłem na RHD, potem były Sabsa, ICS, Viper, SVHD, itp, itd..... a tu wreszcie zachwyt, obym nie przechwalił ;/, a tak nawiasem mówiąc jakieś ota tu jest bo w opcjach nie znalazłem???

@nicponios mi tam klawiatura pasuje a baaaaaardzo dużo pisze na watsie i talku (zagramanica), kwestia przyzwyczajenia chyba:E

@gotenks dziwne upodobania masz :), jak sie ma htc to jest sense, i oto chyba chodzi :facepalm3:

---------- Post dołączono o 01:29 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

@OcwiK Może ten T8 nie pasi, jednak póki co, dopóki nie będzie jakiś wieści o nim trza będzie zostać na T6.5

Edytowane przez Andriu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja siedzę na T7 i jest gitara:)

Ale mam dziwny problem i nie wiem czy to przez ROM czy jakiś problem sprzętowy, a mianowicie

Telefon sie wyłączył samoistnie i nie idzie go włączyć:/ pomaga dopiero wyciagniecie baterii.

Wie może ktoś co z tym zrobić?

* HTC DHD *

Edytowane przez nicponios

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja natomiast miałem problem z pisaniem na tym romie w trybie swype niezależnie od klawiatury. Zdarzały się momenty kiedy wpisywało się pól słowa. Lub gdy nie było zupełnie widać efektów edycji słowa. Problem występował na różnych klawiaturach i aplikacjach wiec wykluczam iż powodem jest albo jakaś konkretna aplikacja lub klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoGri

Ja posiadam problem taki, jak na screenie, chodzi o jedynkę i dziewiątkę na zegarku. Wgrałem nawet fix do grafiki i to samo. Jakieś pomysły?

post-219569-14255725909389_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    OcwiK

Też mam ten problem ( patrz na jedynki)

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

post-123705-14255725911828_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może te OTA pomoże:) to poprawiło grafikę

* HTC DHD *

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    f_enzo

Przykro mi, ale to nie zostało naprawione. Dlatego właśnie stworzyłem Sense 5 theme z pogodą i zegarem z Sense 4.

Tutaj macie link: Strike X themes (flash via recovery):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoGri

Szkoda, szkoda bo ten jest na prawdę fajny :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi