Skocz do zawartości
mic

Bardzo ciche dźwięki / dzwonki

Rekomendowane odpowiedzi

mic

Witam,

dzisiaj odebralem HTC Desire HD.

Szukalem na forum, ale nie znalazlem. Przerazliwie ciche sa dzwonki np polaczen. Wszystko mam ustawione na max. Dzwonki sa tak ciche (probowalem na paru wgranych do telefonu) ze nawet wibracja je zaglusza. Jest jakis sposob na podglosnienie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem. Spróbuj aplikacji MixGet. Polecili mi ją na forum. Ja nie zauważyłam zbyt dużej różnicy,ale może Tobie pomoże. Polecam natomiast aplikację Volume - jednym kliknięciem masz dostęp do ustawień wszystkich dźwięków. Dla mnie bardzo przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś dzwonek "Old Phone"? Ja go miałem ustawionego na początku ale był tak głośny że umarłego by zbudził i go zmieniłem. Jeżeli to nie pomoże to jedynie serwis Cię ratuje, albo laryngolog ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mic

Chyba sobie poradzilem. Uruchomilem odtwarzacz mp3, wybralem wzmocnienie srs lub dolby i gra doslownie 4 razy glosniej :)

dzieki w kazdym razie za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matquu

Teraz opowiem Wam moją historię;)

Telefon mam nieco od ponad tygodnia. Głośność wszystkich dźwięków jest bardzo dobra, nie zauważyłem z tym jakichś problemów.

Po kilku dniach zabawy, zakończonych zainstalowaniem głównie aktualizacji już wgranych oryginalnie programów (YT, gmail, adobe itp.), nagle spostrzegłem się, że nic prawie nie słychać - głośność na maksa, a tu ledwo słychać coś z głośnika. Z podłączonymi słuchawkami też nie było lepiej.

Trochę się człowiek zmartwił, bo przecież było dobrze, a tu taka niespodzianka. Ale nauczony doświadczeniem (patrz

), "uruchomiłem ponownie" telefon i wszystko wróciło do normy. Tylko teraz ciekawi mnie czy często będzie mi się tak dziać.

A osoby, które od początku używania mają ciche dzwonki, próbowały uruchamiać ponownie (nie wyłączyć-włączyć)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam HTC Desire HD miałem już chyba wszystkie romy jakie są ale dźwięk zawsze jest tak strasznie cichy jest jakaś możliwość poprawienia tak jak robiło się to na WM A głośnik jest dobry bo telefon ma dopiero 4 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Posiadam HTC Desire HD miałem już chyba wszystkie romy jakie są ale dźwięk zawsze jest tak strasznie cichy jest jakaś możliwość poprawienia tak jak robiło się to na WM A głośnik jest dobry bo telefon ma dopiero 4 tygodnie

Niestety nic nie zrobisz z głośnością. To jest niezła wada tego telefonu...ja jak np. gotuję obiad i chodzi okap nad kuchenką to gdy telefon zadzwoni w pokoju to go w ogóle nie słyszę !!!!!! I to mnie denerwuje najbardziej..nie wspomnę już gdy idę ulicą a jest duży hałas to gdyby nie wibra to też można przegapić połączenie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jerzu

gdzieś widziałem poradę o włączeniu podbicia SRS i dolby w odtwarzaczy muzyki. U mnie telefon jest na prawdę głośny i nie da się go przegapić :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wtxinc

Witam serdecznie,

mam mały problem z moim HTC Desire HD, otóż głośność jego dzwonka delikatnie mówiąc pozostawia wiele do życzenia. Zdarza mi się nie usłyszeć nowego połączenia jak siedzę w domu w pokoju obok, nie mówiąc już o miejscach gdzie natężenie hałasu jest większe. Próbowałem rozwiązać problem tymi sposobami :

- restart telefonu

- zmiana podbicia dźwięku na Dolby Mobile/ Wzbogacenie SRS w odtwarzaczu muzyki/filmów

- programy : Volume Boost, AudioManager z marketu

- wyłączanie/włączanie dodatkowych funkcji telefonu podczas dzwonienia ( jak np. ściszanie dzwonka kiedy się podniesie telefon)

niestety nic nie pomogło.Światełkiem w tunelu był moment, w którym zauważyłem, że jeśli moja poprzednia rozmowa była na głośnomówiącym to następny dzwonek jest jakieś 2/3 razy głośniejszy niż zwykle.

Można spróbować:

1.Dzwonimy do kogoś i ustawiamy rozmowę na głośnik - nie trzeba odebrać połączenia, jeden sygnał na głośnomówiącym wystarczy.

2. Dzwonimy na nasz telefon i nie dowierzamy, że może się tak "drzeć" :)

Niestety efekt trwa tylko przez jedno połączenie..

Ma ktoś może pomysł jak temu zaradzić ? Ja się już powoli poddaje.

Pozdrawiam.

//KD: Następnym razem bądź łaskaw sprawdzić, czy ktoś już nie założył takiego tematu.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi