Skocz do zawartości
MrMateczko

[RECOVERY] CWM 6.0.3.3 b2 by TheWhisp

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Najlepszą wersją CWM dla mini 2 jest CWM 6.0.3.3 b2, którą wam prezentuję.

Recovery te nie posiada żadnych błędów typu recovery-loop, który zachodził, gdy:

- Wybrało się opcję "reboot recovery"

- Zrobiło się powrót do ustawień fabrycznych w menu prywatności, po tym jak zainstalowano starsze recovery

- Flashowało się custom ROM'y

- Zrobiono aktualizację oprogramowania z poziomu telefonu lub Kies, podczas gdy była już wgrana starsza wersja recovery

Instalacja:

Tą wersją instaluje się tak samo, jak stockowe oprogramowanie, czyli w Odinie (najlepiej w wersji 3.04, lub jeśli nie działa to w wersji 1.85) wrzucamy ten plik do pola PDA i gdy już podłączyliśmy telefon i został on wykryty, klikamy Start.

Po zainstalowaniu recovery, pojawi się żółty trójkącik przy uruchamianiu telefonu, który niszczy nam gwarancję. Aby usunąć ten trójkącik, należy użyć programu TriangleAway (najlepiej w wersji 2.90, lub 2.99).

Aby przetestować nowe recovery, gdy telefon jest wyłączony, przytrzymaj wszystkie przyciski telefonu, czyli obydwa klawisze głośności, przycisk "home" i przycisk zasilania. Gdy pojawi się napis Samsung, puść wszystkie przyciski.

Sterowanie:

Przyciski głośności - wybieranie opcji

Przycisk "home" lub przycisk power - potwierdzenie opcji

Przycisk cofnij - powrót

Jeżeli chcecie wgrać CM11 lub inny ROM oparty o Android 4.4, musicie wgrać najnowszą wersję 6.0.4.7, które jest dostępna tutaj, może ona posiadać parę błędów związanych z kartą pamięci:

LINK:

CWM 6.0.4.7

Wgrywa się on jak każdy plik zip w dowolnym nie-stockowym recovery. Czyli musimy już mieć wgraną inną wersje CWM, np. tą powyżej.

Po zainstalowaniu zrestartować telefon i już możemy się cieszyć nowym recovery.

Edytowane przez MrMateczko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A zostały dodane jakieś nowe opcje w tym recowery bo w tym poprzednim czegos mi brakowalo ale juz nie pamietam czego :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    padbaq

na xda jest napisane co się zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadne nowe opcje nie zostały dodane, zmieniono tylko czcionkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam prośbe, czy może ktoś zrobić poradnik: "Jak zrobić unroot'a" ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odin + czysty soft

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje pytanie: czy ten cwm ma już w sobie skrypt rootujący tak jak w przypadku twrp ?? I czy nadal trzeba mieć wyłączone aktualizacje stocka czy już przechodzą one w obecności cwm ???

---------- Post dołączono o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

P. S. Dajcie link do sterowników samsung mobile usb drivers i nie mąćcie w głowach niedoświadczonych, że trzeba mieć ten śmietnik kies zainstalowany. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DienoX

Proszę o zaktualizowanie cwm, jest już build 4...

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyną zmianą w buildzie 4 jest zmiana nazwy modelu tak, aby móc instalować najnowsze wersje CM 10 i CM 10.1 bez problemów. Link uaktualniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up ja spytałem o OTA stocków i skrypt rootujący (tak jak w przypadku twrp). No i prośba o wrzucenie linku do samsung mobile usb driver. Bo po co tak na prawdę instalacja kiesa, który tylko zaśmieca system ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi