Skocz do zawartości
m_michalek

Ustawienia kont w kontaktach

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przypisaniem kontaktów do znajomych z facebooka. Wczesniej korzystałem z HTC WF a obecnie mam i Milestona i flipa. W 2ch pierwszych nie miałem z tym żadnych problemów za to we flipie mogę zsynchronizować kontakty z konta google a jak chce dodać konto FB w ogóle nie reaguje. Odinstalowałem FB wgrałem od nowa i wtedy da się importować kontakty ale za to nie ma zdjęć(na czym najbardziej mi zalezy) ale po aktualizacji FB znowu znika możliwość połączenia kontaktów ze znajomymi. Ktoś już to rozgryzł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

może musisz odpowiednio wybrać w ustawieniach kontaktów opcje wyswietlania, zsynchronizuj sobie konto z googli oraz z fb i potem wejdz w kontakty i daj opcje tym klawiszem z kwadracikami na przednim panelu i wybierz opcje wyswietlania. tam sobie ustaw co ci ma wyswietlac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cały prblem polega na tym że nie moge dodać konta FB. gdy wybieram opcje dodaj konto pojawia sie lista różnych serwisów jednak(wszystkie inne da sie dodać) tylko po wyborze Facebooka nić sie nie dzieje i znowu pojawią sie opcja dodaj konto. Innym się udaję dodać konto FB po aktualizacji z marketu FB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

a uruchom aplikacje facebook z menu i tam podaj login i haslo, ja jak sie zalogowalem po aplikacji bez sciagania zcegokolwiek z marketu zobaczylem ze samo mi zalozylo konto w konta i synchronizacja, dodam ze mam zablokowane polaczenia apndroidem ale w ustawieniach konta i synchronizacji mam zafajkowane wszystkie polaczenia komorkowe oraz dane w tle, odznaczoną mam autosynchronizację :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odgrzewam temat nie mogę się zalogować ani z aplikacji ani z dodawania kont mam zawsze komunikat "bład logowania spróbuj ponownie później" i tak od 3 dni dodam że wchodząc z przeglądarki loguję się normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej przywróć ustawienia fabryczne i spróbuj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi