Skocz do zawartości
przyczym

[3.0.83] HD-Kernel T10 by tweakos dla ROM'ów ICS z nakładką Sense.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zmienię taktowanie CPU programem Daemon Controller na 1200 a standardowo jest 1500 w karnelu T6,5 to pamięta do czasu kiedy nie wyłączę DHD potem trzeba znowu ustawiać moje pytanie czy tak ma być ? bo wcześniej nie sprawdzałem na innych karnelach ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wątpię że mmariusz_2004 przyda Ci sie jeszcze moja odpowiedź :E ale jeśli zmieni się taktowanie procesora to trzeba włączyć ''set on boot'' aby zapamiętało nasz wybór :D

@morpheus6 co do porównania to mogę powiedzieć tylko o najnowszych wydaniach tych Kerneli :oczy: wg. mnie najnowszy HD-Kernel T8 działa o niebo lepiej niż PachaRX-VS4 2.6, ROM Kingcobra śmiga znacznie sprawniej, nie występuje problem z ładowaniem ( albo raczej z reagowaniem na ładowarkę:mad: ), co do ''trzymania'' baterii to nie mam zdania ponieważ bardzo intensywnie korzystam z DHD i praktycznie w niecały dzień zawsze uda mi się rozładować telefon :oczami: nieraz nawet w pół dnia :E Wiem że trochę późno odpowiedziałem na wcześniejsze pytania ale myślę że może chociaż dla potomnych przyda się mój post :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@przyczym chodzi ci o karnel T7 ? czy jest juz T8?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy każdym kernelu trzeba tak postępować jeśli chce się utrzymać żądaną prędkość procka ;)

Wysłane z mojego HTC Desire HD With Beats Audio za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to są Kernele na ROM-y z nakładką Sens :) więc będzię działał bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem T8 do Vipera i niby wszystko fajnie pięknie, ale... Tweaki Vipera w ogóle nie przetaktowują procesora, a Voltage Control niby przetaktowuje, ale po restarcie wszystko wraca do pierwotnych ustawień. Oczywiście zaznaczone co trzeba, VC niby robi zmiany w init.d, ale zmiany nie działają. Pytanie do zorientowanych brzmi czy T8 w ogóle umożliwia przetaktowanie, i czy tweaki Vipera są w stanie to wykonać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Shoovar odkąd pamiętam w Venom Tweaks nigdy mi się nie zmieniało taktowanie procka więc tym się nie przejmuj :hyhy: spróbuj SetCPU u mnie działa bez problemu na HD T8 :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

demon controler do tego celu jest najlepszy a tak nawiasem spróbuj nowego kernela pacha 2.6. jest o wiele szybszy od kerneli serii T

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi