Skocz do zawartości
K.M.Bak

[ROM] N7000XXLT5 [JB 4.1.2 Oficjalny] [XEH] MultiCSC

Rekomendowane odpowiedzi

mistan
    @up

Sprawdzić bym musiał, czy oby stan baterii przy wgrywaniu xlt5 - ok. 60% - nie miał wpływu na te zachowania.

60 % baterii to napewno nie miało wpływu. Podstawa to dobre wyczyszczenie telefonu przed instalacją nowego Rom-u i zachowanie procedur instalacji. Tak samo po wgraniu kernela wyczyścić pozostałości po poprzednim.

Nie pamiętam gdzie ale czytałem że komuś tak baterię żarło na tym Rom-ie i pomogła ponowna instalacja kernela.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    high
    Napisano (edytowane)

Panowie...

Wszystko mogę zrozumieć, ale skąd takie rozbierzności. Miałem LT5 przez miesiac i instalowałem go na wiele sposobów i niestety ten soft po kilkunastu dniach użytkowania zawsze zamulał nota a jego wydajność jest kiepska. Może gdy ktoś nie korzysta w pełni z funkcjonalności nota to ten soft mu jakoś działa...ale...

Moje ustawienia:

-konto samsung z backupem

-2 x konto gmail z g+

-1 konto mail

-konto skype

-GG

-fb

-2 x pogoda z synch co 3g

-google now, gps, smartstay,multiwindow i oszczedzanie energii sporadycznie włączone.

-dropbox

-synchronizacja zdjęć fb,dropbox,g+

Synchronizacja tylko po wifi około 16 g dziennie włączona

Nie mam żadnych gier, mam troche muzy i dużo zdjeć i filmow(15gb) z identyfikacją twarzy.

I niezależnie od sposobu instalacji softu wydajność nota i czas pracy był gorszy od LSZ o +-30 %. Do tego dochodzi gorzej łapiący zasięg przy słabym sygnale (mam playa) a mieszkam w centrum 200tys miasta i gorzej działające wifi.

Dlatego wróciłem do LSZ ktory jest stabilniejszy , wydajniejszy i dłużej trzyma bateria.

Dla przyszłych komentarzy...pierwsza instalacja była wgrywana na lsz (8 dni testowania), druga przygotowanie na nowy soft przez reset philz do nowego softu (14 dni testowania), trzecia ustawienia fabryczne i reset philz do nowego softu (8 dni testowania)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez high

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    modoc

I jak tam wasze opinie odnośnie tego romu ?

Wysłane z Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi