Skocz do zawartości
as007

Huawei Ascend Y300 - opinie, uwagi, pytania.

Rekomendowane odpowiedzi

as007

@karol9990

Ja bym dał max. 500zł. Za tę cenę można się pokusić o znalezienie nowego SG ace2, który de facto będzie miał raczej lepsze wsparcie od Y300, ale ma o wiele gorszą baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@as007 dzieki za info.To bdb z tą baterią a:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwna sprawa moja wersja emotionui to 1.0 :/ jest możliwość zaktualizowania do wersji 1.5 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wersja 1. 5 jest dla modelu P1 który posiadam ja stąd te screen-y.

Huawei zapowiedział już aktualizację do wersji Andka 4. 2 i emotionUi do wersji 1. 6.

Jako pierwszy dostanie ją P6 którego premiera jest przewidziana na 16 czerwca.

Wysłane z mojego U9200 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A huawei y300 też dostanie androida 4.2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orillo

Kupilem jako nówke nieśmiganą na Tablica.pl za 300 zl - 2 tyg. temu i po tym czasie jestem zadowolony.

Juz rozgladalem sie za odblokowaniem i przywroceniem oryginalnego romu ( bez branda T-mobile ) i musze przyznac ze juz wiele dzieje sie w tym temacie . Narazie nie mam nic mu do zarzucenia wiec poczekam na rozwoj sytuacji.

A swoja droga moze mozna by juz zalozyc osobny dzial dla tego modelu. THX i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miweq

Mógłby ktoś z szanownych użytkowników powiedzieć mi, jak Huawei Y300 radzi sobie z dużymi pdfami? Odpalał ktoś już na nim ważące po 130 mb pdfy składające się głównie ze zdjęć? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @karol9990

Ja bym dał max. 500zł. Za tę cenę można się pokusić o znalezienie nowego SG ace2, który de facto będzie miał raczej lepsze wsparcie od Y300, ale ma o wiele gorszą baterię.

ACE 2 z lepszym wsparciem? Ace 2, wypuszczony na rynek w lutym 2012, ledwo dostał 4.1 który jeszcze oficjalnie w Polsce się nie pojawił a Y300 z kwietnia tego roku już jest z 4.1. I zapewne chociaż jedną aktualizację dostanie. Ace 2 co najwyżej może mieć większe wsparcie społeczności ale o nowszym Androidzie od Samsunga to nawet bym nie marzył.

Mógłby ktoś z szanownych użytkowników powiedzieć mi, jak Huawei Y300 radzi sobie z dużymi pdfami? Odpalał ktoś już na nim ważące po 130 mb pdfy składające się głównie ze zdjęć?:P

A skąd brać takie pdf'y? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    as007

@kazik1902

A ja sądze, że to Huawei raczej zatrzyma się na Androidzie 4.1.1, a SG Ace 2 dostanie 4.2.2: Android 4.2.2 dla Galaxy S2 i Note, Android 5.0 dla Galaxy S3 i S4 - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miweq
    A skąd brać takie pdf'y?

Z Chomika :P

Potrzebuję mieć opcję w miarę sensownego otwierania tych pdfów - posiadam kilka książek w wersji papierowej, ale często-gęsto pasuje mi "w nocy o północy" coś z nich przeczytać, a przy sobie nosił ich wiecznie nie będę.

Konkretniej są to kodeksy do gry bitewnej Warhammer 40k ;)

Gdyby ktoś mógł mi sprawdzić jak to śmiga, to byłbym niezmiernie wdzięczny - mogę wysłać na maila nawet coś mniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi