Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

nie, nie ma... ma angielski, rosyjski, chiński i wietnamski

ponoć (plotki zasłyszane od chińczyka) Lenovo pracuje nad wersją systemu multilanguage (w tym polski) może 4.2 będzie już PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla przyszłych pokoleń. W ROMie od chińczyka jest taka aplikacja co sama potem co jakiś czas instaluje kolejne chińskie apki od Lenovo :). Taki provisioning chyba.

Dopiero po jakimś czasie doszedłem że to takie cholerstwo z ikoną kartki kalendarza (czerwoną i napis 26 April) - śmiało można wywalić - problem rozwiązany.

Pytanie - jaki PORZĄDNY uchwyt do auta kupić do tego Lenovo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem u Chińców taką łapkę uniwersalną:

Universal Car Windshield Mount Holder Bracket for for iPhone 4 4S HTC Smartphone [22960|01|01]-in Holders & Stands from Phones & Telecommunications on Aliexpress.com

Super sprawa, zajmuje mało miejsca, stabilnie trzyma telefon nawet jak jest w pokrowcu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W ROMie od chińczyka jest taka aplikacja co sama potem co jakiś czas instaluje kolejne chińskie apki od Lenovo :). Taki provisioning chyba.

dlatego też zalecana jest aktualizacja do ROW110, dużo stabilniejszy i bez chińskich apek .... niestety rom w wersji eng.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*nie cytujemy postów poprzedzających

Podeślesz linka do tego ROMa? Aktualnie w telefonie mam S118 121 121 Android 4.1.2

Edytowane przez piotrlis98
    cytowanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Speed 666, masz wersję wypuszczaną na rynek azjatycki, P770 były w dwóch miotach (podaję za forum XDA). Ponoć nie można stosować romów zamiennie.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2220275

Twój telefon obsługuje romy S118 do S124, a wersja na resztę świata ROW106 do ROW110.

Masz dwa wyjścia: albo wgrać z rosyjskojęzycznego forum najnowszy S124 albo aktualizować przez OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zakupiłem z romem S118, a śmiga na ROW110... zresztą jak większość użytkowników tego telefonu, w Rosji 99% flashują na ROW110. Ten inny podział pamięci może spowodować bricka (ponoć) ale fizycznie te telefony są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Speed 666, masz wersję wypuszczaną na rynek azjatycki, P770 były w dwóch miotach (podaję za forum XDA). Ponoć nie można stosować romów zamiennie.

Lenovo P770 complete root and flash guide - xda-developers

Twój telefon obsługuje romy S118 do S124, a wersja na resztę świata ROW106 do ROW110.

Masz dwa wyjścia: albo wgrać z rosyjskojęzycznego forum najnowszy S124 albo aktualizować przez OTA.

Dwa rodzaje P770? Nie ma nic takiego, na kazdym dzialaja oba rodzaje softu, widocznie cos zle wgrywales.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako że poszedłem za ciosem.... bo nie miałem co robić :E , wróciłem do softu S124... ale jednak ROW110 bez porównania lepszy wróciłem ponownie do niego... ani bricka... ani tez innych rzeczy mi się nie stało.. także nie mam pojecia dlaczego na xda ktoś tak napisał.. może sam do konca nie wie co pisze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x