Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

OK, problem z baterią rozwiązało wgranie LifeRomu, z którego zrezygnowałem - dokładnie z powodów językowych. O ile zniosę kwestię braku lokalizacji w Google, o tyle wybieranie głosowe w języku angielskim jedynie wkurzało mnie strasznie. Dzisiaj dostałem od pana sprzedawcy z Ali namiary na oryginalny ROM spolszczony, więc dla pamięci wrzucam tutaj:

百度云 网盘-链接不存在

O ile widziałem, żaden z custom Romów nie posiada polskiego języka. Jeśli się mylę, proszę o sprostowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ten telefon radzi sobie z grami ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja też zakupiłem tego smarta na Ali ( link do aukcji http://tnij.com/ojF8R ) opisany jest język PL i niby orginalny rom, wiec zakładam że to będzie ten oficjalny aczkolwiek znając chinczyka może być różnie ;). Na stronie needrom jest kilka romów do tego fona ale w żadnym nie ma polskiego języka... czy jest szansa kol. Kainjat na wrzucenie tego romu z nieaktywnego linka na jakiś inny hosting?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbym prosić o dokładny tutorial wgrywania firmware? Niechcący wgrałem aktualizację z angielsko-chińskim menu. Zdobyłem już FW z j. polskim, jednak recovery menu składa się głównie z krzaków.

Póki co stanąłem na tym, że telefon jest po angielsku i do tego mam komunikat "NO SERVICE".

W razie potrzeby udostępnię FW...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak to wgrałes aktualizację? tą udostępnioną przez Lenovo w telefonie? P770_S124_130201 ? bo taka mi sie pojawiła w System Upgrade... aktualny andek jest niby PL ..90% po polsku, i jest to też niby oficjalny soft, nie wiem czy wgrywać tą aktualizację czy poszukać jakiegoś customa

---------- Post dołączono o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

i jeszcze, skąd masz te FW po polsku i jaka to wersja? moja wersja to P770_S118_121121..... masz nowszą PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdobyłem ROM P770_S118_121121 i na nim teraz działam.

Raczej nie pozwolę smartfonowi na aktualizację do nowszej wersji, poprzednio skończyło się to tak, jak opisałem dwa posty wyżej.

Ktoś ma pomysł jak zamienić w CWM chińskie krzaki na np. angielskie?

Telefon ciekawy, sporo przydanych funkcji, ekran jednak nie rzuca na kolana, no i menu nie do końca zlokalizowane. Czasami zdarzają się chińskie napisy lub angielskie elementy menu. Lokalizacja robiona tak trochę na odpier...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra, temat ogarnięty, wrzucony najnowszy soft angielski, spolszczony "more locale 2", wrzuciłem alternatywne recovery i od razu root-a zrobiłem, jakby ktos potrzebował porady służe pomocą.

W takiej wersji powinien być sprzedawany a nie z tym pseudo polskim romem i chinskim softem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

<ciach - cytowanie posta poprzedzającego>

@up

Przydałby się jakiś tutorial. Z tego rosyjskiego forum, na którym opisywano jak to się robi nic nie zrozumiałem :(

Edytowane przez piotrlis98
    cytowanie posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ano na tym ruskim forum dosyć chaotycznie opisane ale pomocne było nie ukrywam.

W czym Ci pomóc? co chcesz zrobić? ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przede wszystkim wgrać recovery menu w ludzkim (angielskim) języku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x