Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was zauważył że w jego Lenovo P770 muzyka grająca w słuchawka jakoś tak cienko i badziewnie brzmi?? Z telefonu gra super ale jak tylko podłącze słuchawki - sprawdzałem na dodatkowo 2 innych od Samsunga, to gra cicho( nie za głośno) oraz jakość odbiega od przeciętnego brzmienia!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie normalnie grają na słuchawkach Creative MA330.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jammiq

sprawdź normalne słuchawki a nie te telefonowe z mikrofonem/przyciskiem odbierania.

na "telefonowych" gra dziwnie - tak jakby dźwięki się znosiły (coś jak filtr usuwający vokal z nagrania).

z wciśniętym przyciskiem jest ok.

na "normalnych" słuchawkach gra jak najbardziej fanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie mam takich słuchawek... rozglądam się za czymś ciekawym i niedrogim bo jednak na Creative MA330 nie dam ponad 130zł. A jakie proponujecie słuchaweczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak masz możliwość to sprawdź Creative Aurvana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś nowe wieści ze świata romów do P770? ulepszony/nowy port andka 4.2 lub może w Lewie 5 kontakty poprawili?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    69raku

Witam

Od kilku dni jestem posiadaczem telefonu Lenovo P770. Jest to mój pierwszy telefon dotykowy, do tej pory byłem zwolennikiem telefonów z pełną klawiaturą. Telefonu używam głównie do dzwonienia (stąd wybór padła na telefon z dużą baterią), lecz skoro już posiadam urządzenie dotykowe to oczekuję od niego trochę więcej niż od zwykłego fona :)

Dodam, że mam również tablet Lenovo S6000 i jestem z niego bardzo zadowolony.

Chciałem prosić forumowiczów o kilka pomocnych rad i odpowiedź na kilka pytań.

1. Nie wiem jaką wersję systemu LEWA mam wgraną. Z telefonu mogę wyczytać jedynie (w Ustawieniach / Informacje o telefonie):

Wersja Android: 4.1.2.

Lewa Version: LeWa_ROM_Lenovo_P770_JB_13.04.02

Wersja pasma pdostawowego: P770.W12.22.SP.V15.P11,2012/12/12 18:17

Wersja jądra:

3.4.0

[email protected]))

#1 SMP PREEMPT Mon Dec 24 15:13:37 CST 2012

Chciałem zapytać czy jest jakaś nowsza, polska wersja na ten telefon? Jeśli trzeba jeszcze coś podać (z danych telefonu) to podajcie proszę gdzie mam tego szukać.

2. Mam parę problemów, z którymi nie mogę sobie poradzić. Może ktoś pomoże.

- w tablecie bardzo często korzystam z podłączania pendriva. Niestety w telefonie podłączenie pendrive'a nie jest możliwe: brak jakiejkolwiek reakcji. Jako menadżer plików wykorzystuję Total Commander (również na tablecie), który po podłączeniu pena powinien pokazać go jako USB (tak mam na tablecie). Tutaj nic się nie dzieje.

Przy podłączaniu telefonu do kompa: widać dyski z telefonu. Można w telefonie przełączyć wtedy port USB na "Pamięć masowa USB" i wtedy działa. Ale jak to zrobić przy Pendrive'ie?

- sporo programów ze skelpu Googla nie jest akceptowane przez system. Chciałem np. załadować Viber'a. Zainstalowałem, wykonałem jedno połączenie po czym wszystko się rozsypało: stracił listę kontaktów, a potem system zamykał program przy każdym włączaniu. Viber został odinstalowany. Podobnie było jeszcze z innymi programiami, ale tamte miały jakieś "zamienniki".

- aparat robi strasznie "zielone" zdjęcia. Pomaga włączenie HDR'u, ale wtedy nie ma dostępu do większości ustawień. Czy jest na to jakaś rada? Na razie rozwiązałem to tak, że w ustawieniach zmniejszyłem "Odcień" do wartości Średni.

- ponieważ oryginalna przeglądarka internetu jest po chińsku :D, korzystam z Maxthona. Często zdarza się, że w trakcie korzystania system ją zamyka. Czy to normalne, czy można to jakoś naprawić? Na tablecie nie mam tego problemu.

Mam jeszcze jedno pytanie: Domyślnie drugi pulpit jest HOME. Nie wiem jak to się stało, ale niechcący zmieniłem sobie, że teraz pierwszy pulpit jest HOME, Chciałbym wrócić do poprzedniego ustawienia. Czy może ktoś podpowiedzieć jak to srobić?

Pozdrawiam

-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maczet

Witam.

Posiadam telefon od paru miesięcy jednak ostatnio na najnowszym Lewie 5 od JDStar zauważyłem szybkie zużycie baterii. Wytrzymuje max 2 dni. W południe mam 15% a kolo 20 godziny telefon się wyłącza. wcześniej na 1% wytrzymywał pół dnia.

Ktoś ma podobne doświadczenie albo pomysły jak to rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x