Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

nie, u mnie trzyma normalnie.... 3-5 dni przy normalnym użytkowaniu. Lewa z 20 grudnia 2013 dla jasności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie bateria trzyma na lewie5 ok tygodnia, oczywiście ostatnio mało używam telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paeru

- w tablecie bardzo często korzystam z podłączania pendriva. Niestety w telefonie podłączenie pendrive'a nie jest możliwe: brak jakiejkolwiek reakcji. Jako menadżer plików wykorzystuję Total Commander (również na tablecie), który po podłączeniu pena powinien pokazać go jako USB (tak mam na tablecie). Tutaj nic się nie dzieje.

Przy podłączaniu telefonu do kompa: widać dyski z telefonu. Można w telefonie przełączyć wtedy port USB na "Pamięć masowa USB" i wtedy działa. Ale jak to zrobić przy Pendrive'ie?

-

Zainstaluj program USB Host Controller, zakładka USB - przy nazwie pendrive'a klikasz mount i wybierasz wirtualny folder, którego zawartość będzie zawartością pena.

Z innej beczki: czy jest jakiś sposób na pozbycie się polskich znaków z wiadomości sms? W ustawieniach wysyłania sms nie widzę takiej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znaczy nie chcesz miec polskich znaków jak ktoś do Ciebie napisał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paeru

Nie, nie chcę, ich wysyłać, bo wtedy kasuje więcej znaków i smsy są droższe. W niektórych softach da się wyłączyć polskie znaki, ale w Lewie tego nie widzę. Można oczywiście zainstalować Go sms, i tam je wyłączyć, ale bardzo lubię oryginalnego menedżera sms, więc nie chciałbym go zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nic nie robiłem w ustawieniach czyli jest domyślnie i nie ma polskich znaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paeru

Ale korzystasz ze słownika jakiegoś, czy piszesz litera po literze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żadnego słownika, wszystko domyślnie zostawiłem po wgraniu nowego softa LeWa v5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paeru

OK, ale w jaki sposób piszesz na klawiaturze, litera po literze? Ja korzystam ze słownika, nie wyobrażam sobie pisać inaczej, a wszystkie polskie klawiatury mają słowniki z polskimi znakami. W niektórych softach, nawet w androidzie 2.. była możliwość wysyłania smsa bez polskich znaków, w Lewie tej opcji nie widzę. Na chwilę obecną korzystam z Touchpala i bardzo lubię tę klawiaturę, ale szlag mnie trafia, jak krótka wiadomość liczona jest poczwórnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorki, zapomniałem napisać w poprzednim poście ze piszę literę po literze. Nie cierpię słowników ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x