Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

^ taka sama sytuacja od czasu instalacji Lewa 5 (przy poprzedniej wersji tego nie było).

Podczas instalacji nowej czy aktualizacji program się pobiera, dochodzi do 100% i na tym się kończy. Dopiero wyłączenie i ponowne włączenie Google Play powoduje instalację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm... mam najnowszą Lewe i nie mam takich problemów...dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jest to jakieś mega uciążliwe, bo nie instaluje się X aplikacji dziennie, ale jednak wkurza;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    69raku

Mam problem (Lenovo P770): od dwu dni przestał działać mi internet w telefonie (ORANGE). Widać literkę H, coś próbuje nawet się łączyć, ale nie działa. W ORANGE mówią, że z siecią wszystko jest OK. Przekładałem do gniazda 3G kartę PLAY - brak neta. Wychodzi na to, że coś się mogło podziać z telefonem. Mam soft JDStara z 20 grudnia. Może ktoś coś doradzić???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Wyczyść w recovery cache i dalvik-cache, jak nie pomoże to wipe/factory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    69raku

Czyli mam wykasować pliki z tych dwu katalogów?

Czy dobrze rozumiem, że "wipe/factory" to wejście w Recovery, zrobienie wipe'a, przywrócenie oryginalnego softu, a potem wgranie softu Twego autorstwa??

---------- Post dołączono o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Wracam do mojego tematu braku neta:

wykasowałem pliki z katalogu dalvik-cahce (TotalCommanderem). Nic to nie dało, nadal nie ma internetu. Ale dzieją się jakieś czary ... wgrałem ponownie MobileuncleTools i program zapytał mnie o aktualizację. Zgodziełm się i on .... ciągnie aktualizację, a pozoasteł aplikacje nie chcą "widzieć" internetu. Co to może być????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

cache i dalvik-cache czyścisz w recovery - opcja advanced wipe.

Wipe/factory robisz w recovery ale jeśli ręcznie nie usuwałeś żadnych plików systemowych to nie trzeba wgrywać drugi raz softu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    69raku

Wyczyściłem (w Recovery) cache i dalvik-cache. Niestety nic nie pomogło >:(.

Czy jak zrobię wipe/factory to stracę wgrane aplikacje i wszelkie ustawienia systemu?? Chodzi mi o to czy muszę wcześniej zrobić jakiś backup danych, kotaktów etc. Nie kasowałem żadnych plików systemowych, system odpalił się - po w/w czyszczeniu - bez problemów, zgłosił jedynie jakąś aktualizację i potem odpalił się w starych ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JDStar

Tak - wipe/factory kasuje wszystko co instalowałeś po wgraniu romu i wszystkie dane/ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własny dział = koniec wątków zbiorczych. Proszę kontynuować dyskusje w nowych, oddzielnych wątkach.

:zamykam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x