Skocz do zawartości
LethalOne

Lenovo P770 IdeaPhone - informacje & ROMy & modyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też wyświetlacz lekko migocze ?

nie, nic nie migocze, czyżbyś miał zwalony wyświetlacz? :szok: ale wczesniej też migotał czy teraz zaczął po aktualizacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jar76

Nie migocze cały czas, czasami to widać jak się dobrze przyjrzeć, na połowie podświetlania, szczególnie na ciemniejszym tle. ma się wrażenie jak by piksele się rozjeżdżały.

Wracając do tematu kontaktów , jakiś pomysł jak je przypisać do poszczególnych kart ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to w najgorszym wypadku zostaje Ci odesłanie do Chin na reklamacje, albo zakupić drugi wyświetlacz i samemu wymienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Z tym migotaniem to też mam podobny problem ale nie przeszkadza i juz sie przyzwyczaiłem.

Jeśli chodzi o sam telefon to jestem strasznie zadowolony. GPS po wymianie AGPS na supl.nokia.com potrafi złapać fixa w 30s., bateria trzyma dwa dni przy mocnym użytkowaniu, 3 dni przy mniejszym. Ekran jest jakościowo bardzo dobry. Mogę zrobić foto z Samsung Advance i Iphonem w celu porównania jeśli chcecie.

Telefon idealny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PANOWIE RATUNKU.

Za czorta nie mogę wgrać sterowników podanych przez McSlavko do win7 64.

Można prosić o całą procedurę łopatologicznie?

Telefon instaluje się tylko z baterią jako p770 i żadnym sposobem nie idzie podmienić driverów.Po odinstalowniu sterowników "właściwości" nie reagują.

Bez baterii wyświetla się w menadrzeże z właściwą nazwą przez dwie sekundy ale i tak nie można nic w nim zmienić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    PANOWIE RATUNKU.

Bez baterii wyświetla się w menadrzeże z właściwą nazwą przez dwie sekundy ale i tak nie można nic w nim zmienić

Oooo...i właśnie tak ma być, trzeba się wykazać refleksem, i od razu prawym klawiszem myszki wybrać odinstaluj, pozniej jak się pojawi to wskazać mu folder i ręcznie wybrać MTK...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jar76

Sprawdźcie sobie. Wejdźcie w menu, ustawienia wyświetlacza, brightness i ustawcie podświetlanie na maksa...nie migocze podświetlanie ?

Czy udało się komuś zainstalować auto mapę jeśli tak to w jakiej wersji. Mi wersja 1.4.1 wywala się podczas ściągania map.

Edytowane przez jar76

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oooo...i właśnie tak ma być, trzeba się wykazać refleksem, i od razu prawym klawiszem myszki wybrać odinstaluj, pozniej jak się pojawi to wskazać mu folder i ręcznie wybrać MTK...

z refleksem nie jest źle.

Wchodzę we właściwości ale nic nie jest aktywne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy udało się komuś zainstalować auto mapę jeśli tak to w jakiej wersji. Mi wersja 1.4.1 wywala się podczas ściągania map.

Mam AM w najnowszej wersji, instaluje się bez problemu, niestety nie widać dróg... kontaktowałem się z supportem AM i następna wersja już nie bedzie zależna od czcionek systemowych bo widać ta uzywana aktualnie w Lenovo ,coś AM nie pasi. Sygic chodzi bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jar76

Udało mi się zainstalować wersję 1.4.1. Wrzuciłem najnowsze mapy do folderu maps i wszystko śmiga aż miło :) Jeśli chodzi o gps jestem w szoku. Fixa łapie w kilka sekund !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x