Skocz do zawartości
Synyster

Działa tylko pod ładowarką.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moją motką. Niedawno zauważyłem że samoistnie się wyłącza, olałem sprawe. Dziś wyjąłem ją z samochodu wyłączoną i już nie chciała się włączyć. Po podpięciu do ładowarki włącza się, chwile podziała i znowu reset. Czasami wyświetli się status bateri (100%). Czytałem troche tematów na forum, podobno to uszkodzenie mechaniczne. Zrobiłem Wipe Data, nic nie dało. Mam andka 4.1 Jelly, nie wie co robić, mam fakturę od poprzedniego właściciela ale podczas włączania telefonu pokazuje się napis "SONY". Jest jakaś możliwość żeby oddać na gwarancje i żeby to naprawili a nie cofnęli mi jej z powrotem? I gdzie telefon oddać? Jestem z małego miasta gdzie punktu motoroli nie ma. Proszę o rady!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Niestety marne szanse że przyjmą na gwarancje w takim wypadku. Możesz spóbowac sposobu ekstremalnego , czyli bezpośrednio między styki a baterie włożyć kabelki ładowarki i spróbowac wgrać oryginalny rom.

Co do drugiego pytania, najprościej by było gdybyś udał się do punktu gdzie został on kupiony. A tutaj jest lista serwisów Punkty serwisowe Motorola | Serwis Motorola

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jest wersja androida 2.1 lub 2.2 Froyo z możliwością wgrania przez karte pamięci?

---------- Post dołączono o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

ewentualnie wie ktoś czy jest jakiś rom obojętnie w jakiej wersji, w którym logo motoroli przy włączaniu fona jest takie samo jak 2.1 lub 2.2? moglbym wrzucic jej np. 2.3.6, po czym zainstalować nakładke simlock na inną wersje systemu przez co telefon dostawałby laga. Do Recovery moge wejsc, wtedy tak szybko sie nie resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Możesz wgrać np CM7 lub inny rom, większość ma czerwone logo motoroli. Jednak polecałbym wgranie SBF-a. Najlepiej włącz telefon w trybie bootloadera , podłącz do komputera i sprawdź czy się nie wyłączy przez około 10 min. Jeśli nie możesz wgrywać SBF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w tryb boot-loadera nie chce właśnie wogóle wchodzić, ani na ładowarce, a jak podłącze do kompa to wogóle nie chce działać, działa tylko pod ładowarką tylko w recovery, spróbuje zarzucić CM7, dzięki wielkie za rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi