Skocz do zawartości
alexndr

[I9100] XWLSS JB 4.1.2 niebrandowany (Polska, XEO - adaptacja)

Rekomendowane odpowiedzi

masz tylko ten rom bez zadnych bajerow przyspieszajacych go?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie jak bateria panowie. Konkrety poproszę bo zastanawiam się czy zmienić z ms1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masz tylko ten rom bez zadnych bajerow przyspieszajacych go?

Tak używałem i testowałem w 100% stock'owego LSS... teraz najczęściej siedzę na Chameleon'ie 3.0.1 (hybryda oparta o stock'owy LS8 z usuniętą nakładką i całym crap'em Samsunga) i bardzo ubolewam nad tym, że Jazzk nie wypuszcza nowszych rebase'ów... ale cierpliwości...

No właśnie jak bateria panowie. Konkrety poproszę bo zastanawiam się czy zmienić z ms1 :)

Z baterią też jest troszkę lepiej niż na poprzednich release'ach, spokojnie powinieneś sam zauważyć różnice.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blink21

@up

Kolega może używał CM10.1 i mógłby porównać pod kątem czasu działania na baterii?

Obecnie od jakiegoś czasu siedzę właśnie na CM10.1 i jestem w miarę zadowolony z "trzymania", ale z chęcią wróciłbym do stocka chociażby dla jego niezawodności i stabilności. Dużo gadam (około 3-4 h rozmów i min 2 h wyświetlacz na jednym ładowaniu) i bardzo zależy mi na baterii, stąd właśnie moja prośba.

P.S.

Ile koledze spada procent baterii przez noc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja się wciąż waham a to dlatego że ms1 u mnie spisuje się ok

a ostatnio nawet bateria spadła mi tylko 2% przez noc z włączonym internetem

mam poważny dylemat

a używasz oszczędności baterii czy nie? Bo ja tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@Blink21

U mnie żadna kompilacja CM 10/10.1 nie dorównywała żywotnością baterii stock'om Samsunga.

Jeśli mam szacować na liczbach, to była ona o 1/3 a nawet 1/2 krótsza. Może najnowsze kompilacje CM coś tu wnoszą... ?!

Przy czym wszystko może zależeć od sposobu używania... a ten będzie dla każdego inny.

Ja na noc, zazwyczaj włączam FlightMode. Na stock'owych romach i kernelach zazwyczaj ubywa wtedy 0-2%. Z włączoną siecią ale bez danych do 2-3%.

@tomahawk5000

Nie nie używam oszczędzania energii (ProjectButter czasem przez to nieco zwalnia), co najwyżej maksymalnie ściemniam ekran...

Edytowane przez vteccorp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@alexndr

Witam! Czy byłby możliwy link do tego romu ale bez putloadera bo avast rozpoznaje mi go jako malware?

Niestety, coś w tym jest bo zdążyła mi się zmienić strona startowa i mam problem z przywróceniem właściwej.

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy może jeszcze ktoś potwierdzić opinie kolegi vteccorp? Bo jakoś aż nie chce mi się wierzyć że ten rom jest taki super względem innych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alexndr
    Napisano (edytowane)
    @alexndr

Witam! Czy byłby możliwy link do tego romu ale bez putloadera bo avast rozpoznaje mi go jako malware? [...]

Jest możliwe :) upload już idzie i potrwa z tego co widzę jakieś 30min. Zaktualizuję #1 jak się skończy

W międzyczasie spróbuj jeszcze "Continue as Free User" zamiast "Download as Free User". "Continue ..." po prostu zaczyna pobieranie a "Download" próbuje zainstalować ich downloadera ;)

EDIT:

Nowy mirror dodany do #1

@tomahawk5000

Najlepiej sam spróbuj, rom ładnie wchodzi na XXMS1 XEO bez wipe. Z takim stażem na forum powinieneś już wiedzieć, że większość opinii obarczona jest dużym subiektywizmem. Wg mnie wydaje się minimalnie szybszy i łagodniejszy dla baterii ale "szału ni ma" ;)

U mnie ten rom nie rozwiązuje podstawowego problemu jaki się pojawił przy 4.1.2 i jak do tej pory występuje na każdym romie 4.1.2, a mianowicie kompatybilność z zaawansowanym routerem Wifi Routerboard RB751G, o problemie pisałem m.in. w wątkach o XWLSH (link w #8), XWLSD, XXMS1. Dlatego próbuję każdy nowy rom...

Edytowane przez alexndr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo! Wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi