Skocz do zawartości
alexndr

[I9100] XWLSS JB 4.1.2 niebrandowany (Polska, XEO - adaptacja)

Rekomendowane odpowiedzi

Blink21

Mogę sflashować ten rom na CM10.1 przy użyciu mobile odin + wipy? Nic się nie wysypię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbezpieczniej wrzuc ki3 potem JB

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blink21

Bateria bez włączonej oszczędności przez noc "pożarła" 4 procent (telefon praktycznie czysty, świeżo po wgraniu roma, bez danych pakietowych czy wifi). Faktycznie mniej się grzeje, i działa baaardzo płynnie, zdecydowanie szybciej niż CM10.1. Choć gdy zaglądam do działających aplikacji jest ich sporo, pod tym względem cyjan ma dużą przewagę. Automatyczna jasność poprawiona, i działa w porządku nie to co na pierwszych wersjach 4.1.2 stock.

Tylko ze względu na baterię, która na prawdę znika wręcz ekspresowo wracam do CM10.1 (przez noc 1 %).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sądzę że powinieneś dać mu trochę czasu

ja np z włączoną oszczędności ale też i danymi pakietowymi przez noc straciłem 2 procent (a mam jeszcze oryginalny rom na Polskę) jeżeli tu z baterią jest lepiej to powinno cię to satysfakcjonować. No chyba że ten mój ubytek to była jakaś anomalia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm wgrałem ten rom nakładając na ms1. Wszystko poszło ok wraz z kernelem i rootem. Jak do tej pory jedna zwieszka wchodząc w menu "uruchomione aplikacje" aż mi się tel zrestartował ;/. Robiłem wipe'y choć i bez tego nie powinno być raczej problemów większych. No ale to jeszcze nie przekreśla niczego. Zobaczymy jak bateria. Jeśli będzie taka lipa jak poprzednio czyli ledwie doba przy wlaczonej transmisji na przemian wifi/3g i zaledwie polgodzinnym/max godzinnym siedzeniu na necie, żadnych rozmów i sms to pomyślę nad wymianą baterii na 2000 mah.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi
    Napisano (edytowane)

Wgralem na MS1 a pozniej root z tematu i roota nie ma? jakies pomysly na zrootowanie ? Root wgrany odinem

Problem rozwiazany. Kernel z Rootem wgrany z spod cwm

Edytowane przez Gruchi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Batery 2000 przez kilka nocek po 2%. Zero drenażu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arqs

Czy jest pod ten rom jakiś kernel obsługujący BLN?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Batery 2000 przez kilka nocek po 2%. Zero drenażu.

To jaki masz średni czas trzymania baterii ?. Fajnie by było jakbyś napisał jak użytkujesz tel itd. Mój test na tym romie przedstawia się następująco:

post-118039-14255724017487_thumb.jpg

15 min przed wyjściem z domu posiedziałem trochę na wifi. Później cały czas włączone 3g, 4-5 godzin słuchania mp3, 25 min rozmów, max 20 min po 3g. Nie sądzę, aby to był rewelacyjny wynik sądzac po innych w temacie o baterii(który został zamknięty więc wspomniałem przy okazji tutaj). Chyba bateria jest już wymęczona i czas na zmianę. Wątpie aby kalibracja baterii albo ponowne wgranie romu coś dało.

post-118039-14255724017152_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam po wgraniu tego romu i dedykowanego roota najpierw przez odina później przez cwm przy każdym ponownym uruchomieniu mam żółty wykrzyknik pod logo samsunga to jest normalne??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi