Skocz do zawartości
alexndr

[I9100] XWLSS JB 4.1.2 niebrandowany (Polska, XEO - adaptacja)

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rom jest już rootowany i posiada CWM... jeśli wgrałeś inny kernel Odin'em sam jesteś sobie winien.

Trójkąt oznacza, że w telefonie dokonano zmian, które unieważniają gwarancję - nabito licznik custom binary.

Aby tego unikać flashuj kernele etc. spod CWM. Jednak bez obaw, wszystko jest odwracalne, użyj apki TriangleAway - to sprawdzony sposób na trójkąt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak to jest możliwe oczywiste i całkowicie normalne

jeżeli używasz odina i nie wgrywasz oryginalnego romu to masz

trójkąt

nabity licznik flashowan

tracisz gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fradek

Tak sie zastanawiam - bo na ta chwile mam stocowego 4.1.2 MMS1 bez roota - wszystko oficjalne (na razie nie potrzebuje nic dodawac)

pytanie czy warto zmieniac na ten w temacie - bo rozumiem ze to przez odin na zasadzie aktualizacji 1 plikowym.

Duze sa zmiany w porownaniu do MMS1 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeczytaj jedną dwie strony wstecz portalem o to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fradek ja bym aktualizował. Zmian nazwijmy to "namacalnych" nie ma, nie doszły żadne nowe ficzery, nie pozmieniano układu menu etc. Jednak nowsze kompilacje są zawsze w jakimś stopniu poprawiane i nieco szybsze. Jak dla mnie płynność przewijania (na LSN i LSS) jest najlepsza, ze wszystkich rom'ów Samsunga. Czuć, że ProjectButter działa jak należy... osobiście używam Apex'a i tu zawsze animacja przewijań pozostawiała nieco do życzenia a na nowych kompilacjach chodzi jak masełko... ;)

RealRacing3 chodzi też troszkę żwawiej na LSS, punkty w benchmark'ach rosną a bateria troszkę lepiej trzyma... więc to co zmieniono "pod maską" daje IMO jak najbardziej pożądany efekt.

Zmiany nie są może spektakularne ale na każdym polu jest ciut lepiej i to ogólnie czuć! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fradek

@UP

dzieki za info - jutro bede mial czas to wrzuce i dam znac po czasie jak sie sprawuje

ps.

wiem ze przy wrzucaniu nie strace nr tel, wiadomosci itp, a czy aplikacje z marketu pozostana czy bede musial je wgrywac na nowo - pewnie gdzies znajde na to odpowiedz ale szczerze nie mam czasu szukac :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

Wszystko zostaje jak bylo bo rom sie naklada :) a smiga swietnie od wczoraj i wydaje sie szybszy niz MS1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie co prawda MS1 sprawdza się dobrze, przez noc maks 3& baterii spada, a na cały dzień spokojnie wystarcza bateria, ale wieczorem zrobię backup danych i wrzucę ten soft. Pewnie nie odczuję różnicy bo przy NovaLauncher MS1 też chodzi dobrze, ale mimo to zerknę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jerry0

Działa inny root niż zmiana kernela? Np ten:

ROOT: Su + Busybox:

Ściągamy: http://db.tt/OVuSIyFO

Plik update.zip kopiujemy na kartę SD i z poziomu oryginalnego recovery (vol up + home + power) wybieramy apply update from external storage -> update.zip.

Jest to sam superuser bez zmiany kernela i bez cwm recovery.

Po instalacji zaktualizować su z marketu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy po wrzuceniu kernela od PhilZ może się zdarzyć, że bateria nie będzie trzymała tak dobrze jak na stock'u?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi