Skocz do zawartości
pharao

uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

pharao

Witam,

Poszukuję uchwytu samochodowego do naszego p880. Niestety jedyne co znajduję na allegro to jakiś uniwersalny chłam (a już raz do innego telefonu taki miałem i wiem ile to jest warte), a wolałbym specjalny, dedykowany pod nasz telefon uchwyt. Do mojego poprzedniego telefonu (HTC HD2) znalazłem za parę groszy idealny, który trzymał cały telefon, a nie tylko boki, idealnie pasował i nie trzeba było nic regulować. Czy taki uchwyt dla nas w ogóle istnieje? Jeśli nie to z jakiego korzystacie?

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psajtex

Ja korzystam z Nokia CR-123.

Ostatnio był w promocji w Biedronce za 50 zł.

Polecam.

Zresztą jest już dokładny opis jego:

http://forum.android.com.pl/f755/akcesoria-lg-4x-hd-201417/index11.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pharao

Czyli pewnie nie ma dedykowanego ... a ten niestety zasłania wejście na microUSB więc niestety odpada. Również przyciski zasłania co już jest trochę dyskwalifikujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek45
    Czyli pewnie nie ma dedykowanego ... a ten niestety zasłania wejście na microUSB więc niestety odpada. Również przyciski zasłania co już jest trochę dyskwalifikujące.

Też mam CR-123, i niczego nie zasłania. W dolnej podpórce jest otwór na wtyczkę ładowarki, a przyciski regulacji siły głosu są w P880 u góry, więc nie wiem jak musiałbyś zamocować telefon w tym uchwycie, żeby je zasłonić. Jedyne do czego można by się przyczepić, to drobne drgania podczas jazdy po dziurawej drodze ale być może miałem niezbyt dokładnie dokręcony uchwyt do ramienia. Aha, i dolna podpórka jest wyjmowana, więc w poziomym położeniu można ją zdemontować, i wtedy podłączysz wtyk micro usb dowolnej szerokości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Właśnie zwiedziłem trzy Biedronki, znalazłem jeszcze CR-123. Wykonanie solidne, telefon trzyma się mocno i pewnie. Fajna sprawa i tylko 50 zł.

post-136428-14255723879719_thumb.jpg

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez mar_pula

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy przy tym uchwycie jest możliwość poziomego zamontowania telefonu tak, żeby nagrywać trasę i jednocześnie sam uchwt nie był na ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli pytasz o CR-123, to jak najbardziej - tak. Dolny chwyt można całkowicie wyciągnąć. A głowica jest na uchwycie kulowym.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SPAZ

Pytanie o CR-123 do posiadaczy, jaki on ma maksymalny rozstaw tych ramion? Mój telefon w nilkinie ma 7cm a z tego co wyczytałem ten uchwyt ma maks 6,5cm?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lars79
    Napisano (edytowane)

@UP

Ja właśnie z tego względu (nilkin) zdecydowałem się na uchwyt samsunga - max szer. telefonu to około 85mm (chyba nawet 90mm by wszedł tylko trzeba by go wsuwać od góry), tylna ścianka mimo iż wysoka (105mm od "podstawek") nie zasłania obiektywu aparatu.

Tak więc w 100% polecam, przyda się nawet w przypadku wymiany telefonu na model 5"-5,5" - nokia tu chyba polegnie.....

post-7879-14255723941166_thumb.jpg

Edytowane przez lars79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi