Skocz do zawartości
mrpogoda

Modyfikacja wyglądu tylnej klapki sgs

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalna klapka nie podobała mi się z tego względu że szybko się rysuje szczególnie na wybrzuszeniu a futerały psują prezencję smartphon'a. Wpadłem na moim zdaniem ciekawy pomysł z wykorzystaniem folii carbon. Folię kupiłem na alledrogo za 7zł z wysyłką :E Folia jest termoplastyczna i polecam kupić dobrej firmy (moja jest z 3M) bo klej musi być bardzo dobry. Opalarka, skalpel trochę umiejętności manualnych i oto efekt:post-148332-14255723864752_thumb.jpg

post-148332-14255723864541_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem szczerze że wczoraj miałem identyczny pomysł i zamówię tą folie;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

opalarka? Ja naklejałem taką na zte blade i wystarczyła suszarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Parchu

No powiem że naprawdę fajny pomysł, tylko że moja klapka jest pęknięta więc wymienić i tak muszę.

Na swoim SGS mam silikonowa nakładkę koloru szarego i nie uważam żeby psuła wygląd urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Turc

Ładnie i precyzyjnie Ci wyszło :)

Ja myślę tez nad renowacją klapki i ramki chociaż tragiczne nie są, ale jakoś bym ożywił SGS'a i wynalazłem folie szczotkowane aluminium w graficie (ciemniejsza barwa). I nie wiem czy połączenie carbonu - klapka i grafitowe aluminium szczotkowane na ramkę będzie dobry połączeniem. Zawsze tez można połączyć jasne alu z grafitowym jak myślicie ?

Link na alledrogo:

152x10 folia szczotkowane aluminium grafit !!! FV (3181332381) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HOrny

Ja również postanowiłem obkleić swojego samsunga, z tym że obkleiłem też plastik wokół wyświetlacza

post-154822-1425572400386_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przerabiałem już naklejanie foli na klapkę. Samo naklejenie foli nie jest jakieś trudne, ale pojawia się problem na zaokrągleniach. Niestety po niedługim czasie zdjąłem folie bo była słabej jakości i schodziła grafika. Teraz myślę nad zakupem nowej foli. Jakieś porady jaką wybrać? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi