Skocz do zawartości
iRafciu

HTC HERO i Samsung Galaxy w każdym abonamencie w Play

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś jest możliwy zakup HTC Hero i Samsung Galaxy w Play w każdym abonamencie wcześniej oferowany był tylko w promocji "Swobodny Internet" zapraszam do zapoznania się z cennikiem a:P

zrzut_ekranu.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że cena skoczyła do góry. Zresztą... i tak Hero nie jest dostępny, więc co za różnica. :DDD

Hero za 849 przy 65/25! Za tą cene mam nowego Magika bez umowy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najwiekszy zonk jest taki ze osoby ktore chca przedluzyc umowe nie moga wybrac promocji swobodny internet.

Do 2 X 2009 Hero byl dostepny tylko z ta promocja po nizszych cenach, wizalo sie to z tym ze musil byc dokupiony pakiet internetowy (min za 15zl) dlatego cena byla nizsza.

Teraz ci przedluzajacy nie maja wyboru i musza wybrac telefon drozszy a pakiet tak czy siak pewnie dokupia bo po co android jak nie ma internetu?

Jedyne co to mozna zrobic to na 1 dzien przeniesc numer np do orange na karte a potem wrocic do playa jako nowy uzytkownik i wtedy wziasc telefon w promocji swobodny internet. Jednak wtedy wszystkie bonusy jakie byly dla osob przedluzajacych umowe znikaja a w zamian dostaje sie 25% znizki na abo przez pewien okres umowy jako nowy uzytkownik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Najwiekszy zonk jest taki ze osoby ktore chca przedluzyc umowe nie moga wybrac promocji swobodny internet.

Nie wiem do końca jak to rozumieć, ale jest coś takiego jak promocja Swobodny Internet dla Abonentów w której najpierw są 3 miesiące gratis, a potem 3 miesiące 50% abonamentu. Nie jest to jednak oferta typu "Replay" więc najprawdopodobniej pozwala na zakup nowej aktywacji na lekko lepszych warunkach niż zupełny "świeżak-abonent". A skąd uzyskałeś informację, że przy przedłużaniu nie można skorzystać ze "Swobodnego Internetu" ?

Do 2 X 2009 Hero byl dostepny tylko z ta promocja po nizszych cenach, wizalo sie to z tym ze musil byc dokupiony pakiet internetowy (min za 15zl) dlatego cena byla nizsza.

Wg mnie nie masz racji. Dowiadywałem się iż pakiet internetowy nie jest w tej promocji obowiązkowy tzn. po pierwszym darmowym miesiącu można tenże pakiet deaktywować i nie będzie to zerwaniem warunków umowy. Cena telefonu jest niższa bo Play w tej promocji oferuje mniejszą ilość "usług" do wykorzystania sumarycznie za cały okres zobowiązania.

Na przykładzie abonamentu za 65 PLN:

Za 1365 zł w "swobodny internet" możemy wydzwonić 4000 minut przez 2 lata

Za 1560 zł w "3 razy więcej" możemy wydzwonić 8000 minut przez 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta informacje uzyskalem zarowno w BOKu jak i w 3 salonach powiedzieli mi to samo, pozatym jestem wlasnie przed przedluzeniem umowy i na moim koncie nie ma takiej opcji zeby przedluzyc umowe i miec swobodny internet co tylko to potwierdza ostatecznie.

Przedluzasz = placisz wiecej za telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Play robi zalozne zagrywki... Tez chce przedluzyc umowe i wziac Hero, ale nie wiedzialem ze nie moge przedluzyc na oferte "swobodny internet" ao.o . Poza tym podobno oferta dla obecnych klientow "swobodny internet" gdzie Hero jest za 499zl w abo 65, jest skierowana do osob ktore posiadajac jeden abonament chca wziac drugi... bez sensu :luka:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x