Skocz do zawartości
Sefon63

Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Czy stworzenie możliwości składania próśb to dobry pomysł  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy stworzenie możliwości składania próśb to dobry pomysł

• TAK
        40
      • NIE
        7

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W tym temacie proszę tylko i wyłącznie zamieszczać prośby o

Reupload

Upload

Romy

Modyfikacje

Kernele

Tutoriale

I tym podobne

W tym temacie nie dyskutujemy,nie spamujemy. Każdy taki wyczyn będzie usuwany.

Uwaga !

Nie robimy mirrorów ,gdy autor np. romu nie wyraża na to zgody ! Nie zastosowanie się do tej informacji,będzie skutkowało ostrzeżeniem.

Edytowane przez Raciborski
    Sprecyzowano treść postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to może ja pierwszy :)

Szukam pełnej modyfikacji najlepiej softu v20 która przyśpiesza nasz telefon, coś podobnego do avataru szymela tylko żeby nie było restartów :)

I jeszcze jedno, w L9 można ustawić wibracje dwóch przycisków obok klawisza fizycznego, niestety w L7 takiej opcji nie znalazłem, może jest jakaś mała modyfikacja naprawiający ten błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może ja będę drugi :)

Nie jest to tylko moja opinia i soft v10k w tej chwili zszedł troche na bok i wszyscy zajmują się v20 albo modyfikacjami cm10, a szkoda bo w tej chwili jest to najstabilniejszy wydany soft, który działa całkiem sprawnie i nie ma błędów.

Czy jest możliwość modyfikacji v10K z podmianą innego launchera jak to ma miejsce na przykład w Avatarze ? do tego wszystkie skrypty usprawniające soft itp. ? :-)

Ktoś dołącza się do prośby? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja jako 3 ;) przydałby się zrootowany soft v20D bez odblokowania bootloadera,bez cwm tylko root by się przydał :) z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram, Dobrze by było mieć V10K z wszystkimi możliwymi skryptami, rootem, bootloaderem, CWM, przetestowany, opcjonalnie z wyrzuconymi niektórymi aplikacjami, w formie zip lub KDZ.

Dodam że używam od jakiegoś czasu V10K bez roota itd, czysty ze strony, bo z braku czasu nie bawiłem się chwilowo romami i tel się chyba zapchał, laguje i chodzi ogólnie jak kupa, itzrba będzie coś wgrać lepszego. Dodam tez że to jeden z niewielu romów gdzie nie rozłącza mi ruter w domu dlatego też sie go trzymam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwość napisania takiej modyfikacji, lub skryptu, żeby było można przyciskami głośności przesuwać utwory na v20D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest możliwe sprawić ,aby kernel 3.4 gandalfa miał możliwosc dwustronnego nagrywania rozmów tzw 2WCR ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laik90
    Napisano (edytowane)

Czy można poprosić o spis plików apk na l7 na dropboxa oraz o wyjaśnienie czy potrzeba na ten dany plik roota czy tez nie. Może byłoby najlepiej założyć nowy temat z tymi plikami. Chodziłoby mi o to, żeby miałoby to formę poradnika. Gdyby powstał taki poradnik, a koś by szukał danego pliku, nie musiałby szukać w gąszczu tematów.

Edytowane przez wizjon
    regulamin 3.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ostatnio u kolegi widziałem super gadżet a mianowicie był to licznik danych który był umieszczony w górnym pasku i pokazywał ilość aktualnie pobieranych danych. Miał on HTC Sensation. Moje pytanie brzmi czy można zrobić taki bajer w naszym L7 pod CM :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musisz sprecyzować:

- czy ten licznik ma pokazywać aktualną prędkość pobierania/wysyłania danych

- czy ten licznik ma pokazywać aktualną ilość pobranych/wysłanych danych

BTW, takie liczniki znajdziesz w sklepie wpisując frazę: licznik danych, bądź net counter, jest ich mnóstwo, nie wiem, czy takiego powiadomienia nie obsługuje popularny 3G Watchdog

Jeżeli chodzi o prędkość to na bank mogę polecić tą apkę:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.internet.speed.meter

Polecam obczaić również:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.firezenk.ssb&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi