Skocz do zawartości
Sefon63

Prośby o Reupload, Upload, Romy, Modyfikacje itp.

Czy stworzenie możliwości składania próśb to dobry pomysł  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy stworzenie możliwości składania próśb to dobry pomysł

• TAK
        40
      • NIE
        7

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Ja już od dłuższego czasu szukam MIUI. Są tylko stare wersje zbudowane za wczesnych buildach CM10. A to mnie raczej nie zadowala :P I każda wersja, którą miałem krzyczała błędem Xiaomi Framework Service i nie dało się nic z tym robić ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    srdz

Witam.

Bardzo prosze kogos uprzejmego, kto posiada roota i zainstalowany titanium backup, o zrobienie mi kopii zapasowej standardowej aplikacji "Notatki", jaka jest w stockowym systemie 4.1.2, chyba bez znaczenia czy v10a czy d.

Zanim zainstalowałem cyjana, to zrobilem backup moich notatek, niestety w cyjanie nie ma tej aplikacji i nie mam ich jak przywrocic, a mam tam kilka waznych rzeczy zapisanych ;/

BAAAAAAAAAARDZO prosze kogos o pomoc,

z gory dzieki i pozdrawiam, Michal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pogrzeb po kpamięci wewnętrznej czasem mogą być tam pliki tekstowe z wpisanymi notatkami. można to przekopiować jakoś do innej aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@srdz

Najpierw zrób sobie w CWM backup Cyana. Potem wgraj przez CWM któryś stock szymela w formacie .zip z tego wątku:

http://forum.android.com.pl/f759/soft-v20d-zip-v20e-zip-android-4-1-2-by-szymel-308268/

otwórz notatki, a później przez CWM wróć do Cyana z backupu. Myślę, że taki manewr jest możliwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam takie pytanko czy da się może zmienić ikony na belce powiadomień .. konkretnie chodzi mi o kolory tylko i wyłącznie. obecnia są błękitne, a chciałbym mieć np. zielone tj. w Samsungu?? czy jest na to jakiś sposób.. obecnia posiadam rom v20e by szyme z obsługą motywów?

Edytowane przez wizjon
    reg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Chyba inny launcher lub Avatar Pacman

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok dzięki,, to wiem.,.. a nie da się tak bez launchera tylko np. podmienić jakieś pliczki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Jest sposób na zmianę koloru ikon, możesz zmodyfikować plik LGSystemUI.apk

Wyciągnij go na pulpit i rozpakuj winrarem.

Wejdź do folderu LGSystemUI/res/drawable-hdpi w tym folderze masz pliki ikon, teraz interesujące ciebie ikony edytuj zwykłym paintem lub gimpem i opcją wypełnienia koloru, nadaj wybraną barwę danej ikonie, pamiętaj, że musisz działać ostrożnie, po dokonaniu zmian, otwórz plik LGSystemUI.apk (nie wypakowuj go już), po otwarciu wejdź do folderu res/drawable-hdpi i myszką przerzuć swoje zmienione ikony do tego folderu wyskoczy komunikat o nadpisaniu plików, potwierdź, winrar zrobi resztę za ciebie, teraz zmieniony LGSystemUI.apk podmień w telefonie, przed operacją zrób backup w recovery i pamiętaj ikony muszą mieć niezmienioną postać, format, warstwy rastrowe itp, wydaję się to może i trudne, ale tak nie jest jest za to odrobinę czasochłonne, ale w ten sposób możesz zmienić wygląd całego systemu nie tylko ikon, możesz menu nadać kolor niebieski ciemny itd wszystko, możesz modyfikować wedle swojego uznania, ale zachowując format pliku modyfikowanego :)

Edytowane przez szymel00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem nowym członkiem tego forum i postanowilem tutaj napisać, bo mam wrażenie ze bedzie ktos w stanie mi pomoc. Mianowicie, posiadam lg l7 z playa w tel zupelnie nic nie modyfikowałem a słyszałem od kolegi ze wgranie CM sporo przyśpiesza telefonik, Jeżeli byłby ktos tak uprzejmy i podrzucił i jakąś szczegółową instrukcje jak zaczać wgranie cm i jak skończyć zeby cm'ik byl na moim tel to byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

Witamy na forum. Instrukcji na tym forum jest dużo o tym powiedziane. Potrzebny jest root, cwm. Poczytaj temat o cm 10 Nightly o cm 10.1 unofficial. Można tez spróbować tez Avatara.

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi