Skocz do zawartości
shaka

Psp Go (w Play) - opinie

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Poszukuje zabawki do rozrywki i zaciekawiło mnie PSP Go w Play. Co to potrafi poza graniem, czy się nadaje do czegokolwiek w stylu słuchanie muzy, internet itp?

jeżeli nie ma ekranu dotykowego to raczej internet odpada... chyba

jakieś inne fajne urządzenia do rozrywki są na rynku? chodzi o internet muza gry itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może iPod touch Cię zainteresuje?

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja miałem zwykłe psp i powiem ci że do muzy to raczej kiepsko tym bardziej że to wielkia bułka filmy to jeszcze jak cię mogę a co do internetu to kiepsko wolno i do tego wirtualna klawiatura którą masakrycznie obsługiwać a co do gier to drogie a grafą nie zachwycają jedynie to potem zaczełem ściagac dema z strony sony i testować :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

tak myślałem że ktoś powie o iPodzie, w sumie to chyba by mi odpowiadał, bo potrzebuje dobrego odtwarzacza mp3, ekranu dotykowego, wifi, systemu, i gier.

ale cholera w Play szkoda że nie mają, powinni więcej takich gadżetów dawać jak PS3 i PSP, w sumie to bym wypróbował tego urządzenia appla, bo co innego może dobrze grać i mieć te rzeczy o których piszę wyżej ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Freso

Ja bym Ci proponował spróbować z PSP, ale zwykłym, najlepiej wersją 3k.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam miałem psp (brick, nie chce mi się naprawiać), uważam że jest to super zabawka do grania, słuchania muzyki i oglądania filmów. Jedynym minusem faktycznie jest internet nie ze względu na wirtualną klawiaturę tylko szybkość wyświetlania stron. Do klawiatury szybko się przyzwyczaisz i nie jest to aż takie straszne. Jak już zdecydujesz się na psp to polecam od razu "zrotować" :P 20 zł nie więcej, miliard gier i jazda.

P.S Jak dla mnie karta minimum 8gb, wszystkie lepsze gierki ważą więcej niż 1gb + filmy + muzyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x