Skocz do zawartości
Crixxu

Jak usunąć SimLock

Rekomendowane odpowiedzi

Crixxu

@up

możliwe że jest nowa płyta główna i zablokowali tę opcję .. : )

ale nie jestem pewny

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sanito

Także nie mam tej 4 opcji :/

A dodatkowo powiem ,ze telefon z plusa, po wpisaniu kodu mam wszystko OFF, a nadal inne simy nie działają..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crixxu

Radzę zgłosić telefon na gwarancję, powiedzieć o co chodzi i powinni Ci powiedzieć co musisz/możesz zrobić aby działał telefon z innym SIM .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam SGM2 z Orange i zmieniłem ROM na czysty z oznaczeniem XEZ (Czech Republik) ale rom czysty Samsung. Po tej operacji również nie miałem tej czwartej opcji niezbędnej do zdjęcia simlock'a. Wrzuciłem na miniacza rom z brandem Orange i czwarta opcja była już dostępna, wszystko zadziałało jak w poradniku i lock zdjęty. Po zmianie znowu na rom XEZ simlock'a nie ma i wszystko działa jak powinno. Mam nadzieję że mój przypadek komuś pomoże.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meniex

Potwierdzam to co napisał leszczu2580.

Dziś zrobiłem krok po kroku jak radził leszczu i podziałało. W moim SG mini 2 na sofcie z T-mobile nie było pozycji: [4]NW LOCK NV DATA INITIALIZE a wszystkie ustawienia były na "OFF". Wgrałem oryginała Samsung XXLD2 usunąłem locka następnie z powrotem soft T-mobile i po krzyku. Po ponownym wgraniu softa operatora nie było pozycji: [4]NW LOCK NV DATA INITIALIZE ale nie było też simlocka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pmd

Witam Szanowne grono :PP

Jestem niezmiernie szczęśliwy bo udało się ściągnąć durną blokadę w odziedziczonym Samsungu S2 mini ;)

Telefon pochodzi z sieci Orange PL i jest na umowie do 10.2016r. więc o ściągnięciu simlocka w Orange nie ma mowy. A ludzie sobie żądają za to od 30 do 70zł a ta metoda działa w 100%. Telefon na fabrycznym oprogramowaniu firmy Orange posiada brandowanie (poznaję to po logo Orange podczas uruchamiania urządzenia oraz po specyficznych programach - syfach orange). Telefon będę używał w PLAY przez tydzień bo służy mi jako zastępczy.

Najśmieszniejsze jest to, że myślałem, iż u mnie nie działa ten sposób bo telefon nie zawiesił się ani na chwilkę, powtarzałem tę czynność 3 razy i ani razu się nie zawiesił ani nie zrestartował. Sam wykonałem restart wpisuję pierwszy kod, żeby zobaczyć stan blokady czy jest ON czy OFF a tam OFF tak jak reszta, ucieszony wkładam kartę PLAY a tu zdziwka :zdziwko: działa w PLAY:orany:

Bardzo się cieszę bo przez poprzedni tydzień używałem HTC Wildfire ta pierwsza wersja. Dotyk szwankuje strasznie i ledwo da się obsługiwać to dziadostwo. Na całe szęście ten Samsung jest sprawny i działa o niebo lepiej ! Nawet wyświetlacz jest dużo bardziej czytelny :P

Jednak nie mogę się doczekać kiedy odbiorę swojego ajfa z programu wymiany przycisku on/off co jest powodem okresowej przesiadki na Androida :)

Dzięki za darmowy i prosty sposób na simlocka! Tak dla rozwiązań open source i wolnego internetu :hurra:

Nie dla wyzysku pomarańczowego operatora i innych korporacji :mad:

Pozdrawiam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szystkich Forumowiczów mam pytanie czy ktoś z was mógłby mi podesłać linka do dobrego custom roma na model samsung galaxy GT-S6500 na jakim przedstawiano zdjęcie simlocka za link PIWO !  :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    woytus

Działa, dziękuje serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bulwyf

Zadziałało pięknie na Orange z nową kartą LycaMobile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    #plus

Obawiam się, że nie ma możliwości odwrotu.

A przywrócenie systemu z kopii zapasowej?

LG G2 ™

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi