Skocz do zawartości
zigino

Flashowanie/ Wgrywanie stockowego softu przez ODIN (N7100)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wgraniu przez ODIN`a na brand T-Mobile nie brandowanego, nie modyfikowanego andka, nie straciłem ustawień kontaktów smsó i tak dalej. Czy coś skopałem?

Generalnie wcześniej miałem sgsII i nie przypominam sobie żebym zastał podobną sytuacje.

Edytowane przez padamski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest jak należy zrobiła się nakładka systemu jeden na drugi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam problem z wgrywanie softu przez ODIN do Samsunga Galaxy NOTE 2 jedno plikowego. Do punktu nr. 5 idzie wszystko ok, lecz gdy mam podpiąć fona to ODIN v. 3.04 i 3.07 nie widzą fona. Wiecie co może być problemem? Gdy podłączam tel bez ODIN-A np. aby zgrać zdjęcia komputer widzi fona.

Z góry dzięki.

EDIT

Po zainstalowaniu KIES-a i jego sterownik-ów wszystko przebiegło zgodnie z instrukcją na ODIN 3.07. Sory za zbędny post

Edytowane przez Kogramon2200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udało się komuś owocnie wgrać tego 3-plikowca?

Jeśli tak, to co dalej? Żeby mieć XEO i aktualizacje przez OTA, powinno się wgrać 1-plikową najnowszą wersję stockową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadam trochę laickie pytanie ale po to jest forum ;) czy wgrywając czysty soft ze strony sammobile.com traci się gwarancje? nie naliczy się punkt do liczby flashowań? przy następnych wydaniach będzie pokazywało aktualizacje ota? wkurza mnie brandowany rom plusa i zawiesza się przy zwykłych losowych czynnościach galeria/aparat a najczęściej przy aplikacji facebook (dzisiaj juz 3 razy złapał zawieche). Ktoś może miał taka sytuacje ze usnął branding i nie chcieli przyjąć tel na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[Co do gwarancji. Różnie tu piszą na forum. Ja usunąłem np. brand Play, tylko dlatego, że telefon cyrkował. Wgrałem czysty soft. Forumowicze pisze pół na pół, tzn. że nie tracę bo wgrałem oryginalny stock i inni, że tracę. temat rzeka...Nie nabijasz licznika flashowań. Będzie działało OTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie z tą gwarancja to są różne opinie ;/ juz dużo szukałem na forach ale nie ma odpowiedzi na pytanie.

@225rgnusmas: po wgranie stockowego romu wszystkie cyrki z telefonem mineły?

jest jakiś sposób na legalne wgranie softu bez brandingu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak w moim przypadku zdecydowanie. Legalne? Play i Samsung a właściwie serwis odsyłali mnie nieustannie z kwitkiem. Zrobiłem to sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem soft niebrandowany i telefon dziala o wiele szybciej niz na romie plusa. Teraz mam pytanie jak zmienic kod na XEO bez rootwania telefonu? chciałbym robic aktualizacje przez program kies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up wszystko masz w poradnikach w dziale romy i modyfikacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi