Skocz do zawartości
pi kolanko

Prośba o naładowanie baterii Defy w Łodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Przy instalacji stockowego softu najwyraźniej był zbyt niski poziom naładowania baterii i nie udało się jej dokończyc w związku z czym system się nie ładuje. Co więcej nie można naładowac baterii, żeby to wszystko naprawic, bo brak kompletnego systemu skutecznie to uniemozliwia. W związku z tym zastanawiałem się czy może jest ktoś z Łodzi, kto posiada Defy i mógłby jej użyc do naładowania mi baterii. Za postawienie systemu w serwisie chcieli 50PLN, a przecież to nie jest nic skomplikowanego pod warunkiem, że ma się naładowaną baterię ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I nie sugeruj się pierwszym postem z linku tylko #22 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info. Obawiam się jednak, że sposób z postu #22 nie zadziała. Po podłączeniu telefonu do komputera od razu się włącza po czym zawiesza na logo androida. Mało tego. RSD nie widzi telefonu, więc jedyna metoda przez kabelki, którą rozważałem wcześniej, ale myślałem, że uda mi się tego uniknąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musi się udać.

" Teraz musisz uruchomić telefon w trybie bootloadera – wciśnij i przytrzymaj 5s przycisk zwiększenia głośności (górny), a następnie przytrzymaj przycisk Power (oba na raz)."

Spróbuj zrobić jak wyżej i wtedy podłącz do ładowarki/komputera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ajj... :D Rzeczywiście udało się. Jestem świeżakiem, więc źle postępowałem przy kombinacji przycików. Dzięki wielkie. Czy w takim układzie jeżeli świeci się biała diodka, to może oznaczac, że się ładuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi