Skocz do zawartości
tuzin1992

Andek sam przywraca aplikacje.

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu miałem wgranego CM 5 na swoje G1 i miałem tam sporo aplikacji. Zmieniłem na CM 6 i tak chodził ale co jakiś czas (codziennie) zmieniam soft żeby przetestować sobie ;p Dziś wgrałem właśnie ten CM5 i gdy synchronizowało mi kontakty i kalendarz to przywróciło mi te aplikacje które miałem nagrane w zamierzchłych czasach. Da radę je jakoś skasować żeby po następnym zalogowaniu do konta nie przywracało mi ich? Wgrałem dziś ponownie CM6 i też się przywróciły z poprzednich softów ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Samo oprogramowanie, automatycznie i bez Twojej ingerencji przywróciło Ci je? Czy tylko pokazało na liście aplikacji a nie zainstalowało ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ustawienia -> Prywatność -> Autoprzywracanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ustawienia -> Prywatność -> Autoprzywracanie ;)

Wlasnie to mialem odznaczone ;/ i chce teraz to jakos skasowac zeby nastepnym razem mi sie same znow nie instalowaly.

Nabazgrane z HTC Dream

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karpiu
    Dawno dawno temu miałem wgranego CM 5 na swoje G1 i miałem tam sporo aplikacji. Zmieniłem na CM 6 i tak chodził ale co jakiś czas (codziennie) zmieniam soft żeby przetestować sobie ;p Dziś wgrałem właśnie ten CM5 i gdy synchronizowało mi kontakty i kalendarz to przywróciło mi te aplikacje które miałem nagrane w zamierzchłych czasach. Da radę je jakoś skasować żeby po następnym zalogowaniu do konta nie przywracało mi ich? Wgrałem dziś ponownie CM6 i też się przywróciły z poprzednich softów ;/

Przy wrzucaniu nowego ROMu pomiń logowanie do konta Gmail przy konfiguracji wstępnej. Jak już system się uruchomi wejdź w ustawienia - prywatność - zaznacz "Utwórz kopię zapasową..." - odznacz "Autoprzywracanie" - następnie z powrotem odznacz "Utwórz kopię zapasową...".

Teraz już się możesz zalogować do konta Gmail i bezpiecznie zsynchronizować bez obawy przed nachalnym przywracaniem aplikacji ; ).

Jak już raz stworzyłeś kopię ustawień to chyba przy każdym nowo stawianym romie trzeba taką metodę stosować, nie mam pojęcia jak to usunąć z konta Googla...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi