Skocz do zawartości
Sefon63

RECOVERY CWM - ClockworkMod Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

I następny problem się pojawił -.- wedlug instrukcji ściągnąłem te wszystkie pliki. Zacząłem od instalacji msxml, później włączyłem windows enabler na on, uruchomiłem UpTest marwina i poustawiałem tak jak nakazuje tutorial. Podpiąłem L7 z debugowaniem i zacząłem upgrade, po jakiś 5 min z emergency mode telefon sie zrestartował a następnie wylaczyl. W programie marwina pojawil się błąd i cały proces sie zatrzymał. Włączając po wszystkim telefon normalnie uruchamia się w standardowej zaktualizowanej wersji. Jako rom wybrałem V20A_00. Ominąłem coś że całość strzeliła w łeb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wgrał Ci się nowy soft, czy pozostał stary? U mnie też marvin wykazał błąd, ale już po wgraniu nowego oprogramowania i telefon pracuje na nowym sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

Nie przejmujcie się błędem marvina to bardzo częsty problem że się zatrzymuje na koniec instalacji romu ale tel bedzie działać poprawnie bo jest już zaflaszowany ; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadza się, ale za pierwszym razem jak mi się marvin zatrzymał to trochę się wystraszyłem ;)

Teraz już na to nie zwracam uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

racja ;p recovery juz bylo, przez przypadek jeszcze go po drodze uceglilem, ale za drugiem razem na emergency mode tez wyskoczyl blad i wszystko lata jak nalezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanus

Potwierdzam podczas wgrywania v20a na koniec aktualizacji pojawia się błąd.

Telefon jest, tak było u mnie, na szczęście poprawnie zaktualizowany i przy schodzeniu z wersji v20e zachował nawet ustawienia i aplikacje.

Można później wgrać CWM bo ma roota, pyta się tylko superSU o uprawnienia po potwierdzeniu jest OK.

Telefon działa na nowym sofcie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, a jak sprawdzić czy na telefonie jest CWM? Chodzi oczywiście nie o znany mi mój telefon, ale o jakiś obcy który biorę do ręki. Jak spróbuję uruchomić telefon w trybie recovery, a nie ma on CWM to jest szansa, że zrobię factory reset i może być problem :),

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

instalujesz rom manager albo nandroid manager i tam widzisz czy ci wykryje cwm i masz opcje uruchomienia cwm po restarcie ;-) tak bez niczego na oko po własciwościach systemu nie sprawdzisz chyba że w terminalu? nie wiem ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yanus
    Hmm, a jak sprawdzić czy na telefonie jest CWM?

Jeżeli można kabelkiem podłączyć telefon do komputerka to po wejściu na pamięć wewnętrzną i zaznaczeniu pokaż elementy ukryte można wyszukać - Clockworkmod.

Inny sposób jeżeli na telefonie jest zainstalowany menedżer plików np TC to także powinien umożliwić odnalezienie folderu.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grue

Witam ! Mam pewien problem otóz, gdy chcę właczyć mój tel. galaxy mini 2, włącza mi sie program CWM-based Recovery v5.0.2.8. Zrobiłem tam factory reseta bo myślałem, że tel. normalnie się włączy i będzie funkcjonował, a tu dalej to samo. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi