Skocz do zawartości
Sefon63

RECOVERY CWM - ClockworkMod Recovery

Rekomendowane odpowiedzi

Juz pisalem to ,ale napisze jeszcze raz w opcjach dla programistów jest cos takiego jak dostęp do roota klikasz na to i zaznaczasz aplikacje i ADB i teraz możesz instalować i powinno uaktualnic recovery

Proszę o uaktualnienie pierwszego postu o ta informacje bo poradnik staje się bezuzyteczny w tej części

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R4IDEN

No robie tak i hm..

PrzechwytywanieHiuxd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dofgus

A nie możesz zainstalować soft z recowery 6.0.3.2?

Z LG P7setki przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R4IDEN

Ja mam wgrane recovery... Mam AVATARa, ale nagle nie czyta mi CWM zadnych plikow z karty..

Pomoze ktos? Bo chcialbym w koncu zaktualizowac AVATARa

Notatka od Moderatora: pavulon85
    wykrzyk.png Na forum nie piszemy postu pod postem, użyj opcji "edytuj" aby dopisać coś do wcześniejszej wypowiedzi. O avatarze jest inny wątek, tutaj proszę skupić się tylko na problemie z CWM
    Edytowane przez pavulon00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam inne pytanie,już je chyba przy okazji gdzieś zadawałem ale odp konkretnej nie dostałem.

Nie mogę uruchomić CMW z kombinacji klawiszy, jedynie przez ROM Managera udaje mi się wejść w CWM, czy ktoś miał podobny przypadek ew wie dlaczego tak się dzieje . Robię wszystko jak należy, po zawibrowaniu tel puszczam power na ekranie widnieje cały czas logo LG i nic poza tym się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

@up

może nie wduszasz jednocześnie tych przycisków bocznych, czasem któryś odskoczy :P sam tak miałem więc próbuj do skutku jak recovery nie odpali wyciągaj baterie i od nowa ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na pewno popróbuję bo jak na razie nawet jeden raz nie odpaliłem CWM w ten sposób, zawsze ROM M.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Positive

Może nie działa któryś z przycisków (wciskasz wszystkie wymagane?), a jeśli to nie to, to uruchamiaj sobie z RM - jaki kłopot? ;)

http://forum.android.com.pl/f758/poradnik-jak-weja-ae-w-recovery-tryb-reczny-338382/

Edytowane przez positivepl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyciski działają wszystkie na pewno. Do tej pory tylko RM pomagał bo inaczej nie dało się wejść do CWM, a zapytałem o co chodzi bo widzę,że praktycznie każdy jest w stanie przy kombinacji klawiszy odpalić go a u mnie kiszka więc zacząłem się zastanawiać o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi