Skocz do zawartości
Kazol

Update Froyo 2.22.69.3

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Ja już prawie miesiąc temu zainstalowałem 2.29.405.2, same plusy a jednyny minus to że w zakładce od aplikacji rozsypują się informacje o zajętości dysku przez aplikacje - widać tylko pierwszą cyfre nr. zamiast "1,1MB" pokazuje "1".

Jak jest u was na romie wgranym przez OTA?

Wyłączcie najpierw blokadę instalowania aplikacji poza marketem i coś zainstalujcie i dajcie znać jak u was wygląda lista.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi
    Chyba nie do końca, ja zrobiłem roota z podmianą recovery, romu nie zmieniałem i działa tak jak działał.

Ok. Tego wlasnie nie bylem pewien, bo wszystkie poradniki mowia, by po zrootowaniu wgrac nowy rom.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazol

Ludzie. Tematów o custom ROM jest mnóstwo. Chodzi o legalne, wydane przez HTC aktualizacje.

Tylko i wyłącznie! Bez roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bumbum

Jakie zmiany daje 2.22.69.3 to nie wiem, ale opis jest po portugalsku

"Devido ao tamanho desta actualizacao , recomendamos que utilize uma zona de internet wi-fi gratis ou um plano de dados ilimitado para efectuar esta actualizacao. Se nao o fizer, poderao ocorrer encargos nas ligacoes de dados standard. Tem alguma questao? Contacte nos atraves de HTC – Support – Customer Service – Support via Hotline " w tłumaczeniu "Ze względu na wielkość tej aktualizacji, zalecamy użycie strefy wolnego wi-fi lub nieograniczonej transmisji danych, aby wykonać tę aktualizację. Jeśli nie, mogą one wystąpić w koszty łącza danych standardu. Masz pytanie? Skontaktuj się z nami poprzez http://htc.com/www/CA_Hotline.aspx"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że soft szybciej działa. Praktycznie nie widzę żadnych zmian poza tą. Ale może to subiektywna opinia po restarcie telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem, że soft szybciej działa. Praktycznie nie widzę żadnych zmian poza tą. Ale może to subiektywna opinia po restarcie telefonu :)

wg.mnie działa szybciej a resetuję często ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Nowe radio, nowsza wersja Facebooka i Flasha , dodano możliwość wysyłania sms do grup kontaktów, więcej rzeczy zauważyli ludzie z XDA.

ps. Rzeczywiście mój Desire wydaje się być bardziej żywotny po tej aktualizacji - pytanie czy to nie autosugestia :).

Edytowane przez Kechup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mathu

Bateria trzyma tak jak wcześniej.

Ładowałem na razie tylko raz, ale faktycznie bug 90% nie wystąpił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Zablokowali aktualizacje do 2.29, ciekawe czemu, buga znaleźli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kazol

Kolejnym dodatkiem jest informacja o zapisanych datach (urodzinach)) w widoku awataru kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi