Skocz do zawartości
WhatTheFat

Opinie użytkowników flipout

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się nad kupnem tej motki w Playu, ale niewiele o niej wiem. W internecie ciężko coś o tym modelu znaleźć, bo niedawno wszedł na nasz rynek. Zwracam się więc z prośbą do szanownych użytkowników posiadających ten telefon, aby napisali mi nieco o jej wadach i zaletach. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem obecnie jest to najlepszy z tanich Androidów, którego możesz dostać w Playu, bardzo płynne działanie, spora ilość RAMu, nie najgorsze wykonanie, wygodna klawiatura. Ja z tych tanich Androidowców wybrałem Flipouta i jestem w pełni zadowolony... tylko trochę małe wsparcie społeczności ma jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

WhatTheFat wbijaj na moj blog Motorola Flipout pytaj o co chcesz odpowiem ci z chęcia, tel mam z orange ale to bez znaczenia

Ranndolf rośniemy w siłę

dodam tylk oze tel naprawde szybki, swietnie sie sprawuje i naprawde klawiatura jest duzo wygodniejsza niz jakakolwiek dotykowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi też bardzo pasuje, ramu jest na razie az nadto, wszystko zupelnie plynnie, obsluga bez zarzutu, jestem zadowolony. W ogole fajny telefonik, po tygodniu juz nie chce patrzec na inne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonda

Czy motorola flipout ma pełną funkcjonalność MOTOBLUR (nakładka+serwis)??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanko - czy ta motka ma aż tak słabą rozdzielczość, że po prostu widać piksele czy może błąd mojego modelu jakiś ? Włączam sobie na ten przykład angry Birds, a tam poprostu kwadratowo, może przesadzam, ale słaba jakość obrazu rzuca się w oczy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    javman

no rozdzielczosc jest mala ale przy takim malym ekraniku dac wieksza to by byla kara dla uzytkownika, male literki byly by nie do odczytania, a w angry birds jakos specjalnie mi nie przeszkadza slaba rozdzialka, troche przesadzasz :)

co do motoblur, to ja mam motke z orange i podczas wlaczania nie miga mi to logo BLUR jak na filmikach w yt, wiec tak naprawde nie wiem czy ja mam tego motoblura czy nie, ale widżet FB działa jak nalezy, synchronizacja kont dziala ok, chyba jednak nie mam pelenej funkcjonalnosci moto blur, ale nie wiem napewno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kozak ^^ dopiero się uczę obsługiwać telefon z systemem android, ale jak na razie jestem zachwycony ^^ jak na razie wykorzystałem, tak szczerze może z 1/10 tego co z tym telefonem mogę zrobić, gdyż tak jak mówiłem dopiero się uczę ^^ jedyny taki mały minusik to bateria troszke krótko trzyma, ale za to ładuje sie bardzo szybko ^^ moja ocena w skali od 1 do 10 to 8,5/10

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon kozak ^^ dopiero się uczę obsługiwać telefon z systemem android, ale jak na razie jestem zachwycony ^^ jak na razie wykorzystałem, tak szczerze może z 1/10 tego co z tym telefonem mogę zrobić, gdyż tak jak mówiłem dopiero się uczę ^^ jedyny taki mały minusik to bateria troszke krótko trzyma, ale za to ładuje sie bardzo szybko ^^ moja ocena w skali od 1 do 10 to 8,5/10

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi