Skocz do zawartości
fitek77

HTC One - Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

holipa
    Napisano (edytowane)

spróbuję przy najbliższej okazji. jak się dowiem to dam znać. póki co spróbuję sam poszperać , bo w sumie mam parę tagów nfc w postaci kart płatniczych :D

edit:

spróbuj sobie zapamiętać jako tag kartę płatniczą i przyłóż ją od dołu uchwytu.

zobacz czy zadziała samo włączenie tetheringu wlan.

i zobacz czy przy odłączaniu i zmianie trybu z samochodowego na normalny nie wyłączy ci samo hotspota ;)

Edytowane przez holipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    spróbuję przy najbliższej okazji. jak się dowiem to dam znać. póki co spróbuję sam poszperać , bo w sumie mam parę tagów nfc w postaci kart płatniczych :D

edit:

spróbuj sobie zapamiętać jako tag kartę płatniczą i przyłóż ją od dołu uchwytu.

zobacz czy zadziała samo włączenie tetheringu wlan.

i zobacz czy przy odłączaniu i zmianie trybu z samochodowego na normalny nie wyłączy ci samo hotspota ;)

Użyłem programu NFC ReTAG - ma on 3 opcje. 1. htospot ON 2. hotspot OFF 3. hotspot toggle...

żadna nie pasuje..

Edit:

Ok, znalazłem idealne rozwiązanie..

https://play.google.com/store/search?q=Rules+Engine&c=apps

Ta aplikacja jest genialna! poprostu ustawiłem warunek i kacje (w warunku dostępna jest opcja Car Mode) i wszystko ok ;D

Edytowane przez Waldziek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    U mnie wygląda to tak jak poniżej. Faktycznie ramie jest krótkie - ok 2cm. Jest za to możliwość dużej regulacji. Ja już przy poprzednich urządzeniach dorobiłem sobie w aucie plexi, do której przyczepiałem przyssawkę. Natomiast w zestawie uchwytu dostajesz plastikowy krążek z klejem. Możesz go przykleić np. do deski a do niego przyssać uchwyt - nie stestowałem tego i nie wiem jak do będzie trzymać się na krzywych i chropowatych powierzchniach...

[ATTACH=CONFIG]48352[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]48353[/ATTACH]

PS. Pierwsze zdjęcie zrobione przez One a drugie przez Asusa tf300t... coś mi ta jakość nie pasuje w one..

Ciekawe rozwiązanie i chyba mam w aucie takie miejsce, gdzie mógłbym patent z pleksi zastosować. Pomyślę. Dzięki zamoomysł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mogę polecić ten uchwyt

bardzo fajna sprawa testuję od pewnego czasu i już wiem że jest rewelacyjny.

Jak coś to można jeszcze dostać wersję czarną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na niestabilny a to najważniejsze dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta

A czy ten uchwyt oryginalny HTC do auta, nie powyciera kantów w tel od wkładania go i wyciągania? Bo on raczej jest zbudowany tylko z plastiku, chodzi mi o te miejsce gdzie się tel wsuwa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

mam od wczoraj ten uchwyt i faktycznie jest to tylko plastik , ale jest to plastik dobry jakościowo i myślę że nie powyciera boków obudowy

Waldziek tak swoją drogę ten twój patent z plexi to ja sobie zapożyczę do busa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam ten oryginalny HTC i mogę gorąca polecić. Telefon jest bardzo stabilny, załączona ładowarka wyrabia się prądowo, co w przypadku wielu telefonów nie jest takie oczywiste.

Wysyłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Bo ładowarki najczęściej miały 500mA. Trzeba na to zwracać uwagę przy zakupie. Smartfony potrzebują prądu >1A żeby szybko się lądować a już na pewno gdy używamy np. navi.

Chyba się skuszę na ten oryginał. Dla mnie nie ma nic ważniejszego od stabilności.

------------

Naskrobane z HTC ONE za pomocą aplikacji Forum Android.com.pl

Edytowane przez yooshky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR
    mam od wczoraj ten uchwyt i faktycznie jest to tylko plastik , ale jest to plastik dobry jakościowo i myślę że nie powyciera boków obudowy

Waldziek tak swoją drogę ten twój patent z plexi to ja sobie zapożyczę do busa ;)

Co jak co, ale za takie pieniądze za uchwyt HTC mogło się bardziej postarać i gdyby nie przesunięty port USB w One korzystałbym dalej z uniwersalnego uchwytu do SGSIII (model: ECS-K200BEGSTD), a tak, trzeba inwestować :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi