Skocz do zawartości
fitek77

HTC One - Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

zbig73
    Oryginał 200zł kosztuje ale to jest bajka - mam od wczoraj - stabilny i aktywny - wkładasz HTC do uchwytu, on rozpoznaje, że jest jest w autku, włącza tryb samochodowy, bluetooth itp... - cudo ;D

Naprawdę warto dać te 200zł - zwłaszcza, że nie kupujesz tego codziennie, a to tyle samo co ze cztery wizyty w sklepie spożywczym przy 2 osobowej rodzinie ;)

Ja tez kupiłem, ale nie moge powiedziec , ze jest stabilny. Jest stabilny po wpieciu zasilania, tylko jak długo wytrzyma gniazdo zasilania - bedzie uszkodzenie mechaniczne niereklamowane!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja tez kupiłem, ale nie moge powiedziec , ze jest stabilny. Jest stabilny po wpieciu zasilania, tylko jak długo wytrzyma gniazdo zasilania - bedzie uszkodzenie mechaniczne niereklamowane!!!!

Przypatrz się dobrze wtyczce ładowarki w uchwycie i zobaczysz, że uszkodzenie mechaniczne w tym kontekście nie wchodzi w grę ;)

Ale oczywiście musisz wszystko krytykować i wykrzyczeć ;) ehh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbig73
    Przypatrz się dobrze wtyczce ładowarki w uchwycie i zobaczysz, że uszkodzenie mechaniczne w tym kontekście nie wchodzi w grę ;)

Ale oczywiście musisz wszystko krytykować i wykrzyczeć ;) ehh

.. dlaczego az tak ostro..... nie krzycze a pisze jak jest i jeszcze jedno odnotuj ze spokojem!!!- telefon stuka w obudowie w czasie jazdy - ma luzy!!!!! bede musiał zmienic samochód na skode Octavie Elegance!!!albo toj-toj!! aby stuki zagłuszała!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

a może poprostu kupiłeś jakąś marną podróbę uchwytu HTC ? :facepalm1:

jestem świeżo po trasie z dwoma One w dwóch uchwytach. niecałe 2500km sprinterem z czego spora część po dziurach i nie zauważyłem żeby coś stukało czy się ruszało :cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SuchyX

Aleś dał porównanie Octavii do luzu w uchwycie i nie ma czegoś takiego jak Skoda Octavia Elegance bo jest Skoda Octavia I, II , II FL i III a pierwsze słyszę żeby wersja wyposażenia coś wnosiła do stukania :) zapewne masz Octavie w tej wersji Elegance i Ci stuka :D i najwidoczniej kupiłeś niezadbany egzemplarz :D

Tak jak kolega holipa pisze nic nie stuka puka także albo trafiłeś tandetny egz... który bym reklamował albo dałeś się zrobić w konia i kupiłeś podróbę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

parę się tych octavii II przewinęło z racji wykonywanego zawodu i w żadnej nic nie tłukło :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbig73
    Aleś dał porównanie Octavii do luzu w uchwycie i nie ma czegoś takiego jak Skoda Octavia Elegance bo jest Skoda Octavia I, II , II FL i III a pierwsze słyszę żeby wersja wyposażenia coś wnosiła do stukania :) zapewne masz Octavie w tej wersji Elegance i Ci stuka :D i najwidoczniej kupiłeś niezadbany egzemplarz :D

Tak jak kolega holipa pisze nic nie stuka puka także albo trafiłeś tandetny egz... który bym reklamował albo dałeś się zrobić w konia i kupiłeś podróbę :D

..Moze i podróba, choc opakowanie wydaje sie oryginalne z HTC, kupiony w zaufanym sklepie nie na Allegro , kot w worku. Telefon ma luzy w uchwycie!!! Staje sie bardziej stabilny po wpieciu do gniazda!!

Co do Octavi Elegance, jest wersja wyposazenia, kiedys to g.... kupiłem nową i był to najgorszy smierdzacy skrzypowóz jaki w zyciu miałem , nawet 126p mniej skrzypiał!!! Po kilku bezskutecznych naprawach u dealeara poszedł na Allegro, nowy własciciel jest zachwycony i jezdzi do dziś!!! Tak pewnie jest i z waszymi modelami, ja nigdy do Skody nie wsiade!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SuchyX

To czemu nie zareklamujesz tego uchwytu ?? odeślij ja tu nie widzę żadnego problemu a co do wyboru kupowania auta jest coś takiego jak jazda testowa a nie kupowanie kota w worku a to że Ci coś tam w Octavii stukało to sam dałeś się wyrolować że nie potrafiłeś zareklamować luzów na zawieszeniu :D a w takich przypadkach zmienia się dealera bo to że kupiłeś auto w dealera A nie oznacza że nie możesz go serwisować B, C, D itd... :)

PS. Sorry za OT ale w kur.... mnie takie porównywanie tak jak tutaj zbig73 napisał uchwyt=skoda octavia :D to tak jakbym porównał szczoteczkę elektryczna do zębów do krajalnicy chleba :facepalm1:

Napiszę Ci jeszcze raz to że ma opakowanie identyczne jak oryginał nie oznacza że jest oryginałem więc reklamuj a nie pierdzielisz na forum zbędne porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polećcie jakiegoś dobrego producenta uchwytów. Liczy się dla mnie stabliność, stabilność i stabilność.

Dziś mi się rozleciał "1424" uchwyt, ostatni jaki miałem - po raz "1423" rozpadła się gumka (skruszał plastik w główce). Mam już dość, niedługo mi tory wybudują pod domem i będą uchwyty przywozić wagonami.

Oryginał nie bardzo do mnie przemawia. Bez ładowarek bo mam ich "15" i to >1A

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    moljoh

Oryginalne uchwyty były krytykowane na XDA (dopasowanie). Jeżeli Holipa ma dobre zdanie na ich temat, to może nie jest tak źle, ale lepiej sprawdzić w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi