Skocz do zawartości
fitek77

HTC One - Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

yahimo
    ja tam nie wiem. w moim aucie na trasie przeważnie panuje temperatura 18-20 stopni celsjusza ;)

rozumiem że chciałeś się pochwalić klimatyzacją:)) uwież mi, ja też takie cudo posiadam........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa
    pochwalić klimatyzacją

skoro tak to odebrałeś to bardzo mi przykro. wróć do gimnazjum na lekcje polskiego, ćwiczą tam czytanie ze zrozumieniem , może się do edukujesz.

miałem na celu delikatne zwrócenie uwagi na to iż trzymanie smartfona na słońcu przez dłuższy czas jest dla niego po prostu niezdrowe. to nie ładowarka nie daje rady , tylko wasze HTC przestają pobierać prąd z powodu krytycznej temperatury baterii.

ja zastosowałem patent pokazany przez kolegę Waldziek na pierwszej stronie tego tematu. tyle że plexi jest zdejmowana , trzyma się na samoprzylepnym rzepie 3m. razem z uchwytami przekładam z auta do auta i tyle.

nie muszę chyba pisać co się stanie jak bateria się przegrzeje ? :facepalm1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yahimo

mi też jest przykro, zaraz się popłaczę. Nie wydaje mi się żebym miał problem ze zrozumieniem czytanej treści, tobia natomiast przydałaby się rozmowa ze specjalistą.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    holipa

nie martw się o moją psychikę. ma się świetnie. ostatnio robili mi nawet psychotesty :DDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbig73
    niewiem co dla ciebie oznacza bycie online , ale dla mnie jest to czynne non stop gg i inny komunikator , do tego częste synchro poczty i facebooka , noi google maps.

bardzo szybko ładuje przy takim zestawie.

btw. ładowarka będzie słabo ładować przy niskim napięciu. u mnie w aucie na gniazdku zapalniczki mam stabilne 14.4V.

jak masz jakiegoś strucla co nie doładowywuje aku albo ma niskie napięcie ładowania to się nie dziw że ładowarka nie daje rady. przecież ona nie produkuje prądu , a jedynie go przetwarza

Hi, wielu chciałoby miec takiego sztrucla jak mój, marka premium i prawie nówka, poprzednio uzywakem SGIII i ładowanie było błyskawiczne,. HTC One jeszcze nie uzywałem na długiej trasie, ale na 1-godzinnych ładowarka nie wyrabia - właczona mam nawigacje Yanosik, Bluet'h, GPS, Internet - naszej klasy i twittera do rozmów z członkami rzadu PO nie uzywam!! Czy mozesz wrzucic na mój adres zdjecie opakowania i ładowarki, chce porównac czy ma to samo!!

Edytowane przez zbig73
    korekta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

A jakiś pomysł na uchwyt do ONE opakowanego w oryginalny HardCase ? (HTC HC-C840 - Etui One)

Clingo da rade przykleić się do matowego plastiku który tez nie jest idealnie prosty.. ? Chciałbym tez uzywac one jako kamerki na trasy ale brak odpowiedniego uchwytu. Ktoś coś podpowie ?

---------- Post dołączono o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Witam

A jakiś pomysł na uchwyt do ONE opakowanego w oryginalny HardCase ? (HTC HC-C840 - Etui One)

Clingo da rade przykleić się do matowego plastiku który tez nie jest idealnie prosty.. ? Chciałbym tez uzywac one jako kamerki na trasy ale brak odpowiedniego uchwytu. Ktoś coś podpowie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Coraz poważniej zastanawiam się nad uchwytem Clingo.

Czy ktoś z zaglądających tutaj użytkowników ma go już dłuższą chwilę i może napisać jak sobie radzi z codziennym życiem?

Mam na myśli, czy to to zielone "coś" nie łapie zbyt szybko kurzu, który by wpływał na obniżenie właściwości "ssących", jak radzi sobie z gorącem, kiedy jest zostawiony na stałe w ciemnym samochodzie, który potrafi nagrzać się na słońcu...

Jak sam One na niego reaguje - czy jak się go już w to wciśnie, to wydaje się stabilny, czy zdarzyło się komuś, aby od tego odpadł?

Jak z "odklejaniem" telefonu od tego? Jak miałem HTC Sensation, to też na pleckach tego telefonu był znak HTC z jakimś takim "wypełniaczem", jak w przypadku One. Tam mi to po roku samo wypadło (akurat w tamtym układzie telefon bez wypełniacza prezentował się lepiej)... a jak tutaj z przyklejaniem akurat tej części do tego "zielonego gluta" - nic nie odpada z tyłu telefonu?

No i chyba najważniejsze pytanie, ukoronowanie poprzednich - czy kupilibyście ten uchwyt, gdybyście mieli go kupić raz jeszcze? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi