Skocz do zawartości
fitek77

HTC One - Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj o tym uchwycie na forum note2 też w ''uchwytach''. Tam swego czasu ktoś go kupił. Co prawda używał go na plastiku a nie aluminium a to może miec znaczenie :) Z tego co pamiętam to były mieszane opinie na temat tego uchwytu :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Znalazłem tam tylko jeden post nt. tego uchwytu:

Ja mam clingo i jestem mega zadowolony.

Niestety nie odpowiada on na żadne z moich pytań :(

To czy to plastik, czy kevlar, czy aluminium, wedle opisu z artykułu o tym uchwycie, który zamieściłem w poprzednim poście, nie powinno mieć znaczenia - każdy rodzaj obudowy telefonu powinien się trzymać tak samo dobrze... Jednak mi zależy na wypowiedzi kogoś, kto faktycznie ma z tym ustrojstwem do czynienia na co dzień i może napisać jak to naprawdę się spisuje przy dłuższym użytkowaniu (najlepiej z uwzględnieniem różnych warunków atmosferycznych - jak wiadomo zimy w Polsce lubią przymrozić, lato z kolei powoduje, że czasami mamy ochotę wyjść z własnej skóry, żeby się tylko trochę ochłodzić... uchwytu z samochodu co chwila wyjmować nie zamierzam, a nie chciałbym też kupować czegoś, co będzie działało tylko wiosną i jesienią).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a myślałem że było tam więcej opinii :( może odpowie niebawem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem cały temat i nie dowiedziałem się praktycznie niczego. Może ktoś z posiadaczy jakiegoś uchwytu napisze, czy jest godny polecenia, czy nie. Oryginalny w moim przypadku odpada, ponieważ jest za drogi, poza tym mam jeszcze inny tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Stabilny Uchwyt do Kratki Nawiewu do HTC One (M7) (3325677573) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a może coś takiego ? ma ktoś ? wydaje mi się , że jest to idealne rozwiązanie do tego telefonu, raczej musi być schładzany..

ewentualnie

lub http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-htc-one-s-v-x-x-xl-m7-sv-i3331340547.html

Edytowane przez mpatrykb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Juz pisałem uchwyt KIDIGI, tanszy od orginału , można nagrywać kamera w trakcie jazdy, ładowarka w zestawie (wykrywa podłaczenei do uchwyty) i dla mnie najwazniejsze pasuje tez z obudowa (w moim wypadku orginal hard case HTC)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Masta
    że jest to idealne rozwiązanie do tego telefonu, raczej musi być schładzany..

W lato może i tak, ale w zimę to już raczej klimy się nie używa.:P

Mi najbardziej odpowiada ten uchwyt

Uchwyt Samochodowy + Kratka Wlot BLUE STAR Uniwersalny 14 cm | | BRICK.PL

Duża możliwość regulacji, uchwyt na tel dość skromny, więc nie będzie tak paskudził :P

Spodobał mi się też uchwyt iBolt w zestawie ma już podłączony kabel USB wraz z kablem audio 3,5mm który można sobie podłączyć do AUX, nie głupi pomysł tylko, że jak dla mnie sam uchwyt jest dość spory, i nie ma tyle regulacji co Blue Star.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    UNIWERSALNY UCHWYT DO TELEFONU GSM NAWIGACJI GPS (3371582685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Kupiłem ostatnio coś takiego. Sprawdza się w 100% a koszt znikomy. Trzyma stabilnie telefon, nie podskakuje nadmiernie. Nie zdarzyło mi się żeby telefon wypadł z tego uścisku. Po za tym mogę w nim umieścić każdy inny telefon. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze używałem uchwytu Herbert Richter, zmieniając jedynie głowicę.

Cena sporo wyższa, niż jakiś tandetnych "trzymaczy", ale jakość warta jest swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zawsze używałem uchwytu Herbert Richter, zmieniając jedynie głowicę.

Cena sporo wyższa, niż jakiś tandetnych "trzymaczy", ale jakość warta jest swojej ceny.

Faktycznie cena sporo wyższa Herbert Richter 4QF krótki uchwyt szybki montaż (3345289360) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

hahahaha:facepalm1: A ten "tandetny trzymacz" sprawdza się bez zarzutu i nie trzeba kupować 100 000 części które się za chwile pogubią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi