Skocz do zawartości
PawełFaves

Czy warto jeszcze kupować Galaxy Note 10.1?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lepiej poczekać na coś nowego? Jak długo cieszyłbym się tym tabletem?? Wiem, że jest już stary, ale jest aktualnie najlepszym tabletem na polskim rynku (bo google nie da nam łaskawie Nexusa 10)...

PS Jak sądzicie kiedy wyjdzie jego następca np. Galaxy Note 11?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

Idź się naucz zasad pisania tematu.

Przede wszystkim nie rozumiem pędu na jak najlepszy tablet, jak najlepsze osiągi. Ten tablet jest jeszcze naprawdę dobry, czy długo będziesz się nim cieszyć? No proszę :fuckthisshit: Co rozumiesz przez termin "czas, w jakim będę cieszył się tabletem"? Ja mogę kupić tablet za 500 zł i mogę cieszyć się nim przez 10 lat. Człowieku, proszę, napisz po ludzku o co ci chodzi, bez zbędnego pogrubiania tekstu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Ok, a więc... Jescze zanim napiszę - chodzi mi tu głównie o luźną dyskusję (przemyślenia) nie o konkretne fakty.

Czas jaki mnie ucieszy oznacza jak długo soft będzie uaktualniany + "technologia będzie powyżej lub na średniej technologicznej" (wiem, trochę abstrakcyjne pojęcie :P). Głównie chodzi mi o wymieranie urządenia, czyli "jak długo soft będzie uaktualniany". No. W razie czego jeszcze sprecyzuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi