Skocz do zawartości
to tylko ja

Jak wyłaczyć Auto Backup w Galerii zdjęć?

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, mam problem, podpowiedzcie jak wyłączyć lub całkiem skasować zdjęcia w Folderze Auto Backup w galerii zdjęć. Ten album pojawił mi sie w zasadzie nawet nie wiem kiedy, ale problem leży w czym innym. Po prostu zrobiłem kilka zdjęć, które potem chciałem skasować i o ile z Folderu Camera udało mi się usunąć o tyle automatycznie zostały zapisane w tym nieszczęsnym Auto Backup a tego nie można w żaden sposób skasować. Podpowiedzcie co zrobić?a;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam podpinam się do pytania. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EUREKA!!!! Doszedłem jak to zrobić. Otóż trzeba zalogować się na stronie www.picasa.web zalogować się swoimi danymi konta gmail, które zostało podane jako konto przy wykonywaniu kopii zapasowej w przypadku odzyskiwania danym po przywróceniu ustawień fabrycznych w telefonie. Po wejściu na strone picas są albumy i tam już należy postępować zgodnie z instrukcjami ;):rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm nie ma takiej strony. Znalazłem te zdjęcia w google + ale po usunięciu z konta google w telefonie dalej są. :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz na google+ czy własnie na picasa usunąć wszystkie zdjęcia włącznie z folderem Auto Backup a potem ponownie ztobić w telefonie synchronizację z kontem gmail i wtedy z galerii znika ten nieszczęsny folder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

No znalazłem pod adresem- picasaweb.google.com usunąłem wszystko zrobiłem synchronizację ale zdjęcia dalej są. :( No nic chyba muszę zrobić jeszcze raz wipe'a wtedy pewnie dopiero znikną.

Aha i teraz jak wejdę w te zdjęcia to piszę że nie można otworzyć zdjęcia. Czyli zostały tylko miniaturki.

Dzięki za pomoc.

Edytowane przez jacol84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi