Skocz do zawartości
EmkarcinosPL

ROM dla MM2 z nagrywaniem w jakości HD.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Ostatnio poszukuję roma (Android powyżej 2.3), który obsługuje nagrywanie wideo w HD, przeleciałem milion tematów na XDA, oraz googlowałem cały dzień, jednak niczego interesującego nie znalazłem. Jestem na fabrycznym SDK, ale nie cierpię fabrycznego systemu, dodatkowo ze starym Androidem, przez co wiele aplikacji na nim nie działa. Kiedyś miałem CM7, bawiłem się z apkami i udało mi się nagrywać w HD, nie wiem jakim cudem, teraz jest to niemożliwe. Teraz pytanie do administracji - czy mogę znaleźć jakiś rom, w którym działa nagrywanie w HD? Jeżeli tak, poproszę linka, jeżeli nie ma, to czy jest jakaś możliwość zabawy apkami i uzyskanie nagrywania HD? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1614328

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1169038

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1931968

Przy ms2 ginger 4/5 heavily modified radzę uważać i czytać wszystko dokładnie, bo chwila nieuwagi i możesz skończyć nawet z bl 4...

via tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    [JB/ICS/GB][ROM 2nd boot/B8/A10] MIUI v4 JB 3.1.22 - xda-developers

[ROM][19.06.2012]MS2Ginger Gingerbread 2.3.6 for Milestone 2 - xda-developers

[KERNEL][ROM][MS2][16-05-2013]MS2Ginger 4 / 5 < Heavily Modified ROM> - xda-developers

Przy ms2 ginger 4/5 heavily modified radzę uważać i czytać wszystko dokładnie, bo chwila nieuwagi i możesz skończyć nawet z bl 4...

via tapatalk

ROMy heavy modified, zapewne beda uzywaly duzo RAMu i procesora. bl 4? Co to jest?

---------- Post dołączono o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Jest jakas opcja poprzez kabinowanie z kodekami w MM2 i uzyskanie jakosci HD? Widzialem duzo takich opcji, jednak na MM2 zadnej nie znalazlem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin
    ROMy heavy modified, zapewne beda uzywaly duzo RAMu i procesora.

to zależy co autor romu chce osiągnąć, w przypadku tego romu celem jest wydajność i większość modyfikacji właśnie tego dotyczy

bl 4? Co to jest?

kolejna kłoda rzucona nam pod nogi przez motorolę... w skrócie chodzi o to, że podczas startu sprawdzana jest sygnatura czegoś, przez społeczność zwane jest to wersja bootloadera. Dla froyo jest to 2, dla europejskiego i kilku latynoamerykańskich GB bl=3, dla reszty latynoamerykańskich GB bl=4. Ma to takie znaczenie, że mając np bl=3 nie można po prostu sflashować czegoś, co ma niższą wersję, trzeba pierw skorzystać z procedury zwanej kernel downgrade (nie działa dla pełnych sbf). Dla bl=4 nie ma takiej procedury i użytkownik jest skazany na romy z kernelem GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Dzięki, będę używał romu MS2Ginger5.

Edytowane przez EmkarcinosPL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Nie chce już zakładać nowego tematu a mam pewien problem, instalowałem już parę romów i większych problemów nie miałem, ale nie mam pojęcia jak wrzucić ms2ginger5 na moto. Wrzucam pliki na kartę a w recovery ich nie widać, coś przeoczyłem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

sciagnac, wypakowac, wypakowany folder umiescic na karcie pamieci w /clockwordmod/backup, potem restore w recovery i wipe.

ps. radze uwazac z cutsom kernelami dla tego romu, bo mozna skonczyc z bl 4.

via tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Czyli np. cm10 rom? Jeśli dobrze rozumiem to nie takie straszne, a jak się przed tym ustrzec ? ;p

Wgrałem, bardzo mi się spodobał, ale w ustawieniach cyanogenmod --> interfejs i tutaj juz bylo ze jakis proces przestal dzialac. Wgrywam jeszcze raz, poprzedni rom to cm10 tezeta, czy ma to jakis wplyw?

Edytowane przez Adi800

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    martin

Jeśli chodzi o ten bl4, to był chyba tylko jeden kernel(custom kernele są zupełnie osobno) od Danika do dla ms2ginger z tą przypadłością. Reszta być może jest, że tak to ujmę bl 3, ale tego nie wiem, dla mnie było to bez znaczenia, bo jak ten rom testowałem, byłem już po aktualizacji do oficjalnego gb.

W przypadku CM, niezależnie od wersji zupełnie nic nie grozi, chyba żeby ktoś na cm sflashował ten kernel.

Ustawienia CM dla tego romu nie działają, to jest zupełnie normalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adi800

Ehh :/ Czyli trochę przeceniłem ten ROM, w takim razie mogę się pożegnać z zmianą widżetów w górnym pasku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi