Skocz do zawartości
Bieniu

Zdjęcie/miniaturka przy moich wiadomościach w standardowej aplikacji SMS/MMS

Rekomendowane odpowiedzi

Bieniu

Witam

Może mi ktoś podpowiedzieć w jaki sposób ustawić własne zdjęcie w standardowej aplikacji SMS/MMS? Chodzi mi o miniaturkę przy wiadomościach napisanych przeze mnie. Zdjęcia kontaktów się pokazują, a zamiast mojego zdjęcia jest szary kwadracik. Głupio to wygląda. Pomoże ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obawiam sie, ze jedynym wyjsciem w domyslnej aplikacji jest dodanie siebie samego do kontaktow i przypisanie sobie zdjecia :) U mnie dziala :)

W Handcent sms mozna wybrac inne zdjecie, taka ciekawostka ;)

(Wybacz brak polskich znakow, pisze z holenderskiego kompjutera ;) )

Pozdrawiam,

Michuss

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze, próbowałem dodać siebie do kontaktów, zapisywałem to raz jako "Ja", raz z imienia i nazwiska i nic... Handcent prawidłowo wykrywa zdjęcie, a standardowa aplikacja nie :/.

Są jakieś wytyczne odnośnie takiego zapisania własnego numeru we Froyo, żeby poskutkowało obecnością avatara w smsach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, kontakty> menu>mój profil...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu też mam wszystko w porządku... Chyba jednak nie obejdzie się bez przełożenia SIM do jakiegoś iPhona i ręczne zaprogramowanie mojego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie zdjęcie dodało się samo po ustawieniu synchronizacji z kontem Facebook

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W telefonach HTC z Sense w kontaktach jest pozycja moja karta kontaktów. Tam sobie dodajemy zdjęcie które będzie widoczne w aplikacji do smsów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xyz123

Mam pytanie . A da radę usunąć te miniaturki zdjęć z sms ? ; )

Edytowane przez Jukon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blaz

wybaczcie ze troche odgrzewam;) mam pytanie, kiedy klikne na dole na pasku kontakty to wyswietlaja mi sie kontakty z telefonu i sim ale nie da sie dodac do nich miniaturki jakiegos zdjecia,jest na to jakis sposob? bo w edycji tylko nazwa i tel jest. natomiast moge zmienic fotke w kontaktach zimportowanych z.facebooka ale zadko je wyswietlam nawet nie wiem gdzie je ostatnio widzialem;)

a druga kwestia to czy da się zmienić widok rozmów na inny? znaczy skrzynka odbiorcza nadawcza czt kopie robocze?natomiast moge zmienic fotke w kontaktach zimportowanych z.facebooka ale zadko je wyswietlam nawet nie wiem gdzie je ostatnio widzialem;)

a druga kwestia to czy da się zmienić widok rozmów na inny? znaczy skrzynka odbiorcza nadawcza czt kopie robocze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i ja odkopuje temat, chodzi o to ze nie wyswietlaja mi sie niektore miniaturki kontaktow w wiadomosciach mimo ze zdjecia sa w kontaktach w ksiazce telefonicznej. Co lepsze to wczesniej te zdjecia byly, ale co zauwazylam znikaja jak wejde w ksiazce telefonicznej w edycje profilu i nawet nic tam nie zmienie, zrobie tlyko zapisz. Wchodze w wiadomosci i zdjecia nie widac. Zeby znowu bylo widoczne musze usunac caly kontakt lacznie z karty sim i znow od nowa wprowadzic. Wtdy miniaturka jest, ale gdy znow wejde tylko w edyje profilu znika???:przestraszony: bardzo prosze o pomoc bo juz nie mam na to sily

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi