Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

jacek383

ViPER4Android - podnieś jakość muzyki wypływającej z twojego telefonu. [FX 2.4.0.1]

Rekomendowane odpowiedzi

@jacek383 wstawiłem komenty przy ostatnich 6 stringach, żeby można było je łatwiej wyłapać

edit: dobra wysłałem pull request do viperstudio, więc w następnej wersji powinien już być pl

https://skydrive.live.com/redir?resid=1F3BECBC4444C6DF!1638&authkey=!ADRR7PLlAj1XUW4

https://skydrive.live.com/redir?resid=1F3BECBC4444C6DF!1637&authkey=!AATgmPrdCBSI64o

Edytowane przez ZduneX25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    art-e

Chłopaki,

Jak to to zmusić do działania np. z Playerpro ?

Jedynie na googlowskim standardowym odtwarzaczu udało mi się włączyć efekty vipera (są super ;) )

Na playerpro nie ma żadnej różnicy. Na innych radiach też nie - np. korzystam z TuneIN Radio coby Shoutcasta posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Viper działa normalnie na słuchawkach pod jackiem 3,5, ale używam jedynie zestawu Bluetooth MW600 który wykrywany jest jedynie na zakładce "Phone Speaker" i dźwięk jest do kitu. Da się coś zrobić by jednak zestaw bt był widziany jako "Bluetooth Device"? Z góry dzięki za pomoc.

PS. używam tylko i wyłącznie PowerAMPa, telefon Mi-2.

Edytowane przez Anfield

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Garan
    Chłopaki,

Jak to to zmusić do działania np. z Playerpro ?

Jedynie na googlowskim standardowym odtwarzaczu udało mi się włączyć efekty vipera (są super ;) )

Na playerpro nie ma żadnej różnicy. Na innych radiach też nie - np. korzystam z TuneIN Radio coby Shoutcasta posłuchać.

A to dziwne, bo u mnie na PlayerPro wszystko działa. Może coś źle ustawiłeś?

Wysyłane z mojego Xperia Neo V za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Mamy kolejną wersję. 2.2.1.0 jest już do ściągnięcia. Jeszcze nie zdążyłem przetestować więc nic więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

Tak na szybko to widzę, że jest polskie tłumaczenie, ogólnie nie jest źle, razi mnie tylko trochę Viper Clarity przetłumaczone jako Czystość Viper ;)

Edytowane przez Kloosek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak prosiłem o rady co poprawić w tłumaczeniu to tylko Jacek się odezwał, ale akurat tą czystość wziąłem z innego wątku o tej aplikacji. Tam ktoś to tak przedstawił ja nie miałem lepszego zamiennika.

Sent from awesome Galaxy S3

---------- Post dołączono o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

I tak jeszcze będę wrzucał zmiany z 2210, więc jak masz lepsze pomysły na nazwy opcji to napisz tu i się doda za jednym razem.

Sent from awesome Galaxy S3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kloosek

Wiem wiem i ja nie mam żadnych pretensji. Czasami tłumaczenie na papierze wygląda dobrze, ale później już w samej aplikacji nie zawsze musi być ładnie i różowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

V4A Development Progress (Aktualizacja 10-lip-2013)

FX wersja: v2.5 (Przewidywana data:)...

XHiFi version: ZATRZYMANY

Lista TODO:

1. ViPER4Android auto kierowca zainstalować / zaktualizować [Done]

2. Zwiększenie kompatybilności dla Androida 4.x [Done]

3. Zdefiniowany przez użytkownika EQ gniazdo [Nieaktualne, użyj profilu efekt dźwiękowy]

4. Profile dźwięku Efekt [Done]

5. Wsparcie XHiFi Tegra2 [Done]

6. Convolver wsparcia ARMv5TE CPU [Done]

7. Poprawa procesu Convolver [Done]

8. Convolver wsparcia Sample IR dowolnej długości [Done]

9. FX Pole Surround Ulepszony [Done]

10. Technologia wirtualnej Headphone FX dodaje [Done]

11. Fix opóźnienie dźwięku spowodowanego convolver. [Done]

12. Importowanie IR próbek z pamięci zewnętrznej. [WIP]

13. Optymalizacja modułu audio, rekonstrukcja. [Done]

14. Upgrade efekt basów modułu audio rekonstrukcji. [Done]

15. Użyj RootTools zainstalować sterownik. [Done]

16. Cure Tech + [Done]

17. Dodaj Clean + basów na FX [Done]

18. Dodaj ustawienia jasności [Done]

19. Połącz FX i XHIFI [Faza 1 wykonaną]

20. Dodaj Kalibracja efektów w zależności własnego ucha [WIP]

21. FX EQ aktualizację [WIP]

Kalibracja Efekt:

- Każdy człowiek w systemy słuchowe nie są takie same, niektórzy ludzie doświadczają lewo-prawo asymetrii, a niektóre z wysokiej częstotliwości fobii. Każdy ma inną koncepcję pola dźwiękowego. Dlatego "Przesłuchanie Calibration" została wprowadzona.

- Za pośrednictwem prostego kreatora kalibracji, system wzorców V4A będą dostosowane do wyniku kalibracji. "Przesłuchanie" Funkcja kalibracji zadba każdy użytkownik V4A doświadczyć jego ostateczny wpływ na równi.

- Oczywiście, ze względu na ogromną Słuchu "" Kalibracja odmiany jej niemożliwe do gotowania wszystkie funkcje na raz, pozwala ViPER520 eksperymentować powoli, jak pierwsza edycja może osiągnąć tylko lewo-prawo symetryczny i wysokiej kalibracji częstotliwości.

Tlumaczenie z translatora .....:::::::

Tutaj Nowa wersja FX wersja: v2.2.1.0

Dev-Host - ViPER4Android_FX_2210_en.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

XHiFi version v2.1.0.2

ViPER4Android_XHiFi_2102_en.zip

Trzeba czekac na wersje Finalną.

Nie wiem czy byla tu wzmianka o dodatkach do folderu to znaczy: Próbki odpowiedzi impulsowej (na Convolver) ktore mozemy sobie skopiowac na Sd do ViPER4Android/Kernel.

Probki to......::::::::::

ASUS SonicMaster Lite - Fale MaxxAudio Kreator IR Próbki:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2322596

Sony Xperia New S.Enhance IR Samples Rev2:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=41320703

Creative ZEN X-Fi IR Samples:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2308239

Edytowane przez Pirat21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo cieszy mnie to, że powstają tego typu modyfikacje. To pokazuje jaki potencjał ma Android.

Niestety w moim przypadku V4A po prostu nie zadziałał. Nie usłyszałem żadnej różnicy. Próbowałem połączenia PowerAMP + V4A. Wszystko dokładnie ustawione, restart był. Efekty poustawiane, a dźwięk wciąż ten sam. Coż, pech..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi