Skocz do zawartości
Gość mike1986

Karta microSDHC

Rekomendowane odpowiedzi

Tafla

16 GB na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tafla
    skad ta pewnosc ?? :)

Bo mam taką :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jchris
    16 GB na pewno.

A wiec trzeba przez to rozumiec ze jest to nie miniSD a miniSDHC? (domyslam sie po pojemnosci). Nie wiedzialem ze Magic rozpoznaje karty z przyrostkiem HC :rolleyes: Jakiej klasy masz karte - 4 czy 6?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozpoznaje bez problemu. Zarówno class 4 jak i 6. Jednak z tym trzeba być ostrożnym. Niektóre karty class 4 są znacznie wydajniejsze od innych class 6. Na starcie odradzam karty Silicon Power.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jchris

Ta, widzialem ceny niektorych kart do aparatow fotograficznych - po prostu kosmos... Ale to w koncu telefon. Raczej sie skusze do 8 gb class 4 najprawdopodobniej firmy Kingston (ktos kiedys powiedzial ze pewnie te karty robia na Dzamajce ;) Najtaniej w allegro poki co, jeszcze w okolicy sie rozejrze bo generalnie w Katowicach ceny to okolo 80 zl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ta, widzialem ceny niektorych kart do aparatow fotograficznych - po prostu kosmos... Ale to w koncu telefon. Raczej sie skusze do 8 gb class 4 najprawdopodobniej firmy Kingston (ktos kiedys powiedzial ze pewnie te karty robia na Dzamajce ;) Najtaniej w allegro poki co, jeszcze w okolicy sie rozejrze bo generalnie w Katowicach ceny to okolo 80 zl.

ja właśnie zakupiłem na allegro KINGSTON microSD SDHC 8GB class 4, bo w media markcie kosztuje około 100zł lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jchris

I tyle samo kosztuje w Komputroniku. Nie wiem skad oni biora te ceny... A moze na allegro to jakies fejki hehe ;) (raz sie tak nacialem na senheisery).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x