Skocz do zawartości
lis2

Zrywanie polaczenia przez galaxy lub play

Rekomendowane odpowiedzi

lis2

Witajcie,

mam dziwny problem i nie wiem czy to wina telefonu, czy po prostu sieci.

Jak ktos do mnie dzwoni to bywa tak, ze slysze dwa sygnaly, a potem sie wszystko urywa. Ludzie ktorzy do mnie dzwonia mowia, ze wyglada to tak jakbym ich odrzucil.

Najciekawsze jest to, ze w takim przypadku nie dostaje informacji o nieodranym polaczeniu, dopiero jak wejde w rejestr to widze, ze ktos dzwonil

Zastanawiam sie, czy jest to jakis problem z moim galaxy, czy tez play traci w jakis dziwny sposob zasieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lis2

Nowka, chociaz przenosilem numer z plusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lis2

Dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Mam dokładnie ten sam problem, pojade podmienic kare dzisiaj i dam znac, choc karte mam w miare nowa, okolo 12miesiecy.

Pozdrawiam michal.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lis2

Daj znac jak Ci poszlo, ja sprobuje wgrac nowy firmware jak sie pojawi upload :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

okazało się ze kartę mam prawie nowa wymieniałem 2 miesiące temu, ale o tym zapomniałem :P.

uświadomiła mnie pani w punkcie PLAY.

jak na razie ciągle to samo, soft mam II5.

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lis2

Wymiana softu na nowszy niestety nie pomaga :( Wyglada na to ze serwis samsunga jedynie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny problem. Póki co mam wrażenie, że winę ponosi ustawienie Przekazywania połączeń... Ale co najgorsze to ani z poziomu Menu telefonu ani Play24 nie mogę tego wyłaczyć... Choć nigdy tego nie uruchamiałem a pojawiło się to dopiero po przedłużeniu umowy i gdy zacząłem używać Galaxy. I co jeszcze dziwne numer na który jest przekazane połączenie to: 790998725. Nie jest to numer poczty głosowej Play'a ani ja tym bardziej go nie znam ani go tam nie ustawiałem.. Po prostu był już wgrany po zakupie.... Zagadka godna Archiwum X. Nie pomogła ani wymiana karty Sim ani próby wyłączenia Przekierowania Połączeń... Nie wiem czy u Was też tak jest, ale u mnie zauważyłem że część SMS-ów przychodzi z opóźnieniem i to ponad 12 godzinnym !!! Póki co to sprawę próbuje wyjaśnić przez BOK Play'a i jak coś będę wiedział to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi