Skocz do zawartości
macgreg

Kilka pytań dotyczących akcesoriów...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie 1.

Korzystanie ze stacji dokującej: w moim zestawie była oryginalna stacja dokująca którą aktualnie mam w pracy , zastanawiam się czy częste z niej korzystanie nie zmniejszy żywotności baterii N1, w końcu jak tel jest "zadokowany" to ciągle się ładuje?:)

Pytanie2.

Jakość dźwięku w słuchawkach: Trochę się zawiodłem gdy odpaliłem swoje ulubione kawałki na N1 (N1 + PowerAMP) z użyciem podstawowych słuchawek (tych z pilocikiem i androidem narysowanym na jednej z słuchawek)w sumie nie jest tragicznie ale ta sama muza na tych samych ustawieniach playera była jakaś taka bardziej żywa a przede wszystkim głośniejsza - porównuje z G1 na słuchawkach od HTC. Może coś trzeba przestawić ustawić itp? Czy to tak już jest po prostu:D

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gmad

1. Stara sprawa... Jedni twierdzą iż pernamentne doładowywanie szkodzi akumulatorom w telefonie. W salonie ERY słyszałem niedawno nawet starą śpiewkę o formatowaniu baterii. Z drugiej strony, producenci z góry zakładają 1-2 letni cykl użytkowania baterii. Po tym czasie powinno wymienić się ją na nową. Mnie osobiście wydaje się, że Google przewidziało, iż w przeciągu 1-2 lat takiego użytkowania, jakość baterii nie powinna spaść znacząco.

2. Rezczywiście słuchawki te nie powalają. Dlatego ja swoje przerobiłem, co i tobie polecam. Opis znajdziesz na tym forum, również w dziale akcesoria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi